Polecane produkty
39,05 zł z VAT
36,59 zł netto
31,75 zł netto
Producent
Social
Pinnacle Studio 20.5 PL Win
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Corel
Kod producenta: PNST20STMLEU
Nośnik: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja pudełkowa
Dostępność:
na magazynie, realizacja 24h
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
185,00 zł z VAT
153,75 zł netto
150,41 zł netto
Koszt przesyłki od: 0,00 zł

Kupując ten produkt Pinnacle Studio otrzymujesz dostęp do darmowej aktualizacji do wersji 20.5.0

Każdy klient, który zakupił oprogramowanie Pinnacle Studio 20, otrzymuje opcję darmowej aktualizacji do wersji 20.5.0. Po zainstalowaniu programu należy ściągnac patch 20.5.0 z oficjalnej strony Pinnacle Studio Updates. Patch wprowadza wiele ulepszeń w kwestii stabilności i nowej funkcjonalności np: dzielenie ekranu, zintegrowane kursy i wiele innych!

Ściągnij: patch aktualizujący do wersji 20.5.0

Filmy doskonałe pod każdym względem!

Możesz tworzyć przyciągające uwagę filmy, korzystając z rozbudowanych funkcji edycji w programie Pinnacle Studio™ 20. Zacznij od szablonów z różnymi motywami lub dokonuj edycji wielu ścieżek na osi czasu. Edycja materiałów z wielu kamer umożliwia wykorzystanie nagrań z dwóch kamer i synchronizowanie linii melodycznych w sposób automatyczny. Nowa opcja animacji poklatkowej pozwala tworzyć niemal kinowe animacje – wystarczy podłączyć lustrzankę cyfrową i można zaczynać! Wybierając spośród ponad 1500 efektów 2D/3D, atrakcyjnych tytułów oraz oryginalnych ścieżek dźwiękowych, nadasz tworzonym materiałom wideo optymalny wygląd i dźwięk. Nagrane filmy wideo szybko udostępnisz dzięki łatwości publikowania online, eksportowania do popularnych urządzeń i ponad 20 szablonom menu do tworzenia dopracowanych w każdym calu płyt DVD.

Najważniejsze cechy Pinnacle 20 Plus:

Nowość! Animacja poklatkowa

Twórz „kinowe” animacje i poklatkowe filmy wideo w jakości Full HD, korzystając z opcji opracowywania animacji poklatkowych. Podłącz aparat i wykorzystaj funkcje przetwarzania oraz właściwości obiektywu lustrzanki cyfrowej bezpośrednio w programie Pinnacle Studio 20, aby uchwycić każdą klatkę animowanej opowieści. Program umożliwia regulację ustawień aparatu, wyświetlanie nałożonych klatek, ustawianie odstępu oraz przechwytywanie klatek w sposób automatyczny lub ręczny. Udoskonalone elementy sterowania nałożonymi klatkami i odstępami, a także promieniste i złożone z krzywych prowadnice pozwalają uzyskać większą kontrolę i lepsze rezultaty.

Nowość! Zoptymalizowany pod kątem obsługi najnowszych technologii i formatów

Niezmiennie oferujący najnowsze formaty program Pinnacle Studio 20 Plus zapewnia obsługę opcji importu nagrań w standardzie kompresji HEVC (H.265) do procesorów Intel szóstej generacji i niektórych kart NVIDIA. Wydajność architektury 64-bitowej, jaką zapewnia program Pinnacle Studio, oznacza dostęp do funkcji edycji na profesjonalnym poziomie. Możliwość edycji nagrań wideo z iPhone'a® 6 i innych aparatów nowej generacji z obsługą formatu VFR.

Ulepszenie! Edytowanie nagrań z wielu kamer

Wykorzystując nagrania z 2 kamer, można tworzyć dynamiczniejsze materiały wideo. Edytor nagrań z wielu kamer pozwala przeglądać ujęcia, zmieniać kąty, wycinać i usuwać elementy, dodawać efekty przejścia, a także automatycznie dopasowywać klipy dzięki funkcji synchronizacji audio. Aby film wywarł większe wrażenie, warto połączyć nagrania z kilku kamer z efektem obrazu w obrazie.

Ulepszenie! Elementy sterowania dźwiękiem

Obróbka dźwięku jest bardziej precyzyjna dzięki nowej, łatwej w obsłudze opcji klatkowania audio. Możliwość zachowania równowagi pomiędzy dialogami i narracją a dźwiękami w tle pozwala na uzyskanie profesjonalnej ścieżki dźwiękowej. W programie Pinnacle Studio 20 Plus dźwięk jest wyraźny i czysty, ponieważ funkcja wyciszania dźwięku tła wykrywa dźwięk lub narrację i automatycznie obniża natężenie odgłosów w tle. Dodatkową kontrolę zapewnia możliwość dostosowywania poziomu i czułości wyciszania.

Ulepszenie! Precyzyjna edycja na wielościeżkowej osi czasu

Wejdź w fascynujący świat edycji nagrań wideo, korzystając z możliwości edycji na 6-ścieżkowej osi czasu. Dodawaj ciekawe efekty — obrazu w obrazie i wielowarstwowe — w jakości HD, z dokładnością co do klatki. Zacznij od edycji serii ujęć, aby utworzyć pierwsze wersje robocze oraz scenorysy opowieści, a następnie zajmij się edycją osi czasu. Elementy projektu można uporządkować w nowych zasobnikach projektowych, a obszar roboczy dostosować do swoich potrzeb.

Ponad 1500 efektów i ścieżek muzycznych

Ponad 1500 efektów 2D/3D, animowanych tytułów i przejść umożliwia uatrakcyjnienie filmów wideo i nadanie im większej ekspresji. Najczęściej używane efekty, filtry i przejścia można z łatwością zapisać w sekcji ulubionych, a potem szybko je wyszukiwać w celu ponownego wykorzystania. Uatrakcyjnij swój projekt wideo, wykorzystując załączone szablony montażu zawierające wstępnie zdefiniowane motywy: ślubny, sportowy, wakacyjny, science-fiction, komiksowy i inne. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać pożądany efekt. Biblioteka ScoreFitter zawiera dźwięki i utwory do bezpłatnego wykorzystania, które automatycznie dopasowują się do długości filmów.

Ulepszenie! Zawiera BEZPŁATNE szkolenie!

Uzyskaj 21-dniowy, pełny dostęp* do portalu StudioBacklot.tv, w tym całkowicie nowych pozycji dotyczących Pinnacle Studio 20, wielu innych zasobów szkoleniowych i biblioteki materiałów do bezpłatnego wykorzystania. Odwiedź Discovery Center (learn.corel.com/video-tutorials/pinnacle-studio-tutorials/), aby uzyskać pomoc w rozpoczęciu pracy lub zapoznać się z treścią samouczków dotyczących konkretnych technik i projektów. Zachęcamy też do subskrybowania naszego kanału w serwisie YouTube, PinnacleStudioLife, gdzie znajduje się więcej informacji i inspiracji.
*Oferta skierowana wyłącznie do nowych użytkowników portalu StudioBacklot.tv.

Udostępnianie na wiele sposobów

Możesz z łatwością udostępniać przyjaciołom i znajomym filmy wideo w jakości HD w serwisach Facebook®, YouTube® i Vimeo®. Przygotowywanie płyt DVD jest proste, a ponadto możesz eksportować filmy do popularnych formatów, np. Adobe® Flash® FLV, MPEG-4 i DivX®, a także popularnych urządzeń, jak Microsoft® Xbox®, Sony®PlayStation, Nintendo™ Wii™, Apple® TV i Apple® iPad®.Porównanie wersji Pinnacle Studio 20

Informacje o oprogramowaniu Pinnacle

Produkty z rodziny Pinnacle zostały zaprojektowane w celu umożliwienia użytkownikom kreatywnej edycji materiałów wideo i uzyskiwania wyjątkowych rezultatów. W skład oferty produktów firmy Corel wchodzą wielokrotnie nagradzane wersje programów Pinnacle, takie jak: Pinnacle Studio™, Pinnacle Studio™ na tablety iPad oraz urządzenia Dazzle® do przechwytywania obrazu wideo. Firma Corel to jeden z wiodących producentów oprogramowania na świecie, dostarczający znane na rynku marki oprogramowania, takie jak Roxio®, Pinnacle™ i WinZip®.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store