Polecane produkty
NEC MultiSync EA245WMi-BK
1 729,48 zł z VAT
1 406,08 zł netto
Producent
Social

Luxion

Luxion specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych - renderingu i komputerowej symulacji oświatlenia. Firma posiada ekspercką wiedzę w dziedzinie renderingu, oświetlenia naturalnego, pracy światła na róznych materiałach, algorytmów transportu światła (photon mapping) oraz symulacji spektralnej. W ofercie firmy Luxion znajduje się profesjonalne oprogramowanie do wykorzystania w środowiskach 3D.

KeyShot to zewnętrzna aplikacja do renderingu, zbudowana na podstawach produkcji Luxion, zapewniająca fotorealistyczny rendering w czasie rzeczywistym wraz z wykorzystaniem wszystkich technologii wyświetlania faktur. Bez względu na to, co masz zamiar wykonać, KeyShot łamie wszystkie bariery jakie napotykają inne programy do zaawansowanego renderingu i tworzy fotorealistyczne obrazy z modeli 3D.

KeyShot jest pierwszym programem pozwalającym na operowanie odbiciami oraz oświetleniem w sposób przypominający bardziej fotografowanie, niż program do renderingu. Program działa w środowisku Windows oraz Mac OS. KeyShot pracuje z modelami 3D. Wykorzystuje rzeczywiste materiały, oświetlenia, a dzięki mocy Twojego procesora tworzy w czasie rzeczywistym doskonałej jakości wizualizacje! KeyShot nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy, nie jest też wymagany specjalny sprzęt. Tworzenie zdjęcia odbywa się w kilku krokach i każdej chwili widzisz efekt pracy - bez opóźnień, bez czekania.

Wyszukiwarka (odnaleziono: 2) nowe wyszukiwanie
1
Sortowanie:
KeyShot 6 PRO
Producent: Luxion
Kod producenta: pLUKS6Pcowms
Cena:
10 183,48 zł z VAT
8 279,25 zł netto
Dostępność:
1-3 dni

KeyShot 6 HD
Producent: Luxion
Kod producenta: pLUKS6cowms
Cena:
5 140,48 zł z VAT
4 179,25 zł netto
Dostępność:
1-3 dni

1

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store