Polecane produkty
V-Ray 3.0 Workstation dla SketchUp Pro ENG Win/Mac (BOX)
2 939,70 zł z VAT
2 390,00 zł netto
Producent
Social
KeyShot 6 PRO
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Luxion
Kod producenta: pLUKS6Pcowms
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
10 183,48 zł z VAT
8 279,25 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

KeyShot 6 HD

Komercyjna licencja silnika renderującego KeyShot 6 HD firmy Luxion do tworzenia fotorealistycznych renderingów w czasie rzeczywistym.

 Typ licencji:  Komercyjna
 System operacyjny:  Windows 7 (32/64bit) lub nowszy / MacOS 10.7 lub nowszy
 Wersja językowa:  Angielska
 Liczba użytkowników:  1
 Liczba stanowisk:  1
 Wsparcie GPU  Nie
 Kompatybilny z:  KeyShot
 Okres ważności licencji:  Bezterminowa
 

KeyShot to zewnętrzna aplikacja do renderingu, zbudowana na podstawach produkcji Luxion, zapewniająca fotorealistyczny rendering w czasie rzeczywistym wraz z wykorzystaniem wszystkich technologii wyświetlania faktur. Bez względu na to, co masz zamiar wykonać, KeyShot łamie wszystkie bariery jakie napotykają inne programy do zaawansowanego renderingu i tworzy fotorealistyczne obrazy z modeli 3D.

KeyShot jest pierwszym programem pozwalającym na operowanie odbiciami oraz oświetleniem w sposób przypominający bardziej fotografowanie, niż program do renderingu. Program działa w środowisku Windows oraz Mac OS. KeyShot pracuje z modelami 3D. Wykorzystuje rzeczywiste materiały, oświetlenia, a dzięki mocy Twojego procesora tworzy w czasie rzeczywistym doskonałej jakości wizualizacje! KeyShot nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy, nie jest też wymagany specjalny sprzęt. Tworzenie zdjęcia odbywa się w kilku krokach i każdej chwili widzisz efekt pracy - bez opóźnień, bez czekania.


Funkcje KeyShot:

KeyShot Cloud

Pobieraj i dziel się ulubionymi zasobami KeyShot. KeyShot Cloud jest biblioteką online, z której możesz pobierać nowe zasoby i dzielić się z innymi swoimi własnymi pomysłami. Otwarcie KeyShot Cloud umożliwia proste pobieranie zasobów na zasadzie przeciągnij i upuść, do własnej lokalnej Biblioteki.

Ekran Powitalny

Szybszy dostęp do aktualnych zadań i nowości w KeyShot. Po uruchomieniu programu nowe menu zapewni dostęp do ostatnio otwieranych scen. Najnowsze informacje KeyShot, nowości i wybrane elementy z KeyShot Cloud są pokazane po lewej stronie okna.

Wstążka

Nowe menu zapewniające szybki dostęp do najbardziej popularnych narzędzi i preferencji. Ze wstążki można w łatwy sposób ustawić liczbę używanych rdzeni procesora, przełączać zestawy scen oraz kontrolować kamery. Ponadto zapewniono szybki dostęp do materiałów, edytora HDRI, trybu NURBS, trybu wydajności i kreatora KeyShotVR.

Zakładka Ulubione

Nowa zakładka ulubione pozwala użytkownikom na tworzenie kolekcji i uzyskanie szybszego dostępu do ulubionych zasobów. W oknie zlokalizowanym w Bibliotece KeyShot, użytkownicy mogą tworzyć kolekcje zasobów dla konkretnych scen, które tworzą.

Wyświetlanie materiałów

Obejrzyj materiały jeszcze dokładnej przed dodaniem ich do modelu. Wyświetlanie materiałów zostało ulepszone, tak aby jeszcze dokładniej obejrzeć tekstury, przeźroczystość, cienie oraz załamania i odbicia.

Duplikowanie

Duplikuj części w KeyShot bez zwiększania rozmiaru pliku. Duplikowanie części jest dostępne w formie narzędzia Wzoru. Każda kopia może być traktowana odrębnie dla szybkiego edytowania, lub dodawania materiałów. W każdej chwili jednak, wszystkie mogą zostać zaktualizowane jednocześnie.

Zachowaj Tekstury i Etykiety

Zmieniaj materiały z jednoczesnym zachowaniem tekstur i etykiet. Podczas przypisywania materiałów z biblioteki do części, w oknie czasu rzeczywistego, prosta funkcja pozwala zachować tekstury i/lub etykiety, które wcześniej zastosowano do części.

Nowe Tekstury Proceduralne

Jeszcze więcej dostępnych tekstur dla doskonałego wyglądu części. Siedem nowych tekstur proceduralnych zostało dodanych do KeyShot. Zawiera się w tym Szczotkowanie, Struktura komórkowa, Splot Tkaniny, Gradient Kolorów, Splot Włókna i Szkic.

Edytor Obrazów

Dopasuj wygląd obrazu w trakcie renderowania. Nowe opcje edycji pozwalają na edytowanie ekspozycji, kolorów i dodawanie efektów podczas renderowania Twojego obrazu. Zapisz i kontynuuj aby stworzyć kolejne wersje obrazu.

Wydajność

Renderuj, twórz animacje i pracuj z dużymi scenami szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Znacząca poprawa wydajności pracy z dużymi scenami do 125% jest teraz możliwa dzięki optymalizacji silnika KeyShot.

Właściwości Animacji

dostosuj szybciej swoją animację. Nowe okno Właściwości zlokalizowane jest na osi czasu animacji, gdy jest ona wybrana. Właściwości animacji wyświetlają ustawienia dostępne dla wszystkich typów Animacji.

Zmiana kamery w Animacji

przełączaj kamery w animacji całkowicie automatycznie. Użytkownicy dodatku animacja w KeyShot mogą teraz tworzyć animacje z automatyczną zmianą kamery, aby w łatwy sposób zmieniać np. kąt patrzenia bez konieczności łączenia ze sobą osobnych animacji.

NURBS Śledzenie promieni (Pro)

Import danych NURBS z ulubionego systemu modelowania zapewnia teraz dokładniejsze odwzorowanie geometrii z gładszymi krawędziami, dla jeszcze lepszych wizualizacji.

System Sun & Sky (Pro)

nowy system Sun & Sky służy do automatycznego tworzenia odwzorowania oświetlenia w danym punkcie geograficznym. Ustawienie lokalizacji razem z wyborem dnia, godziny i stopnia zamglenia pozwala na tworzenie nielimitowanej ilości scenariuszy pory dnia.

Dopasowywanie Perspektywy (Pro)

dopasowywanie perspektywy w czasie rzeczywistym, które ułatwia proces dopasowywania modelu do tła. Przy pomocy prostych kierunkowych linii pomocniczych, KeyShot pozwala na dwupunktowe, lub trzypunktowe dopasowane perspektywy bezpośrednio w oknie podglądu czasu rzeczywistego.

Zestawy scen (Pro)

wszystkie Twoje sceny w jednym miejscu, z wieloma różnymi ustawieniami i kamerami. Zestawy scen dają możliwość dostępu do wszystkich wersji modelu i wszystkich widoków w jednym pliku. Możesz aktywować lub deaktywować części, zmieniać kamery i ustawienia, a następnie przeglądać wyniki za pomocą szybkiego skrótu klawiszowego.

Format zapisu ZPR/STL (Pro)

wsparcie dla najbardziej popularnych plików wejściowych drukarek 3D. Z możliwością tworzenia zarówno plików STL jak i ZPR, jesteś o krok bliżej od fizycznego modelu.

Edytor HDRI (Pro)

edytor HDRI czasu rzeczywistego oferuje teraz więcej możliwości dopasowania opcji HDRI i oświetlenia, w tym nowy system Sun & Sky do tworzenia odwzorowania oświetlenia w danym punkcie geograficznym. Edytor HDRI jest dostępny z wszystkimi licencjami KeyShot Pro.

Animacja Zanikania

Stwórz animację, która powoduje zmianę poziomu przeźroczystości elementu, określając zakres zmiany. Dopasuj opcję przeźroczystość części, lub grup części i ciesz się nową animacją zanikania.

MotionBlur

KeyShot Motion Blur wprowadza rzeczywisty podgląd ruchu dodanego do modeli, tam gdzie ruch jest rozmyty.


Dodatkowe funkcje:

Interfejs użytkownika

interfejs użytkownika KeyShot został całkowicie uproszczony, aby zapewnić bardziej przejrzysty i szybszy dostęp do obszaru Projektu, Biblioteki, Animacji oraz okna KeyShot Cloud

Ułożenie okien

okna Projektu i Biblioteki mogą być teraz nałożone na siebie lub ułożone obok, możliwa jest opcja dokowania okna poprzez dwukrotne kliknięcie tytułu okna.

Geometria jednym kliknięciem

nowe menu Edycji z opcjami geometrii. Umieść modele w zasobach KeyShot 5, w folderze Modele, aby pojawiły się w menu Dodaj geometrię.

Ustawienia jednostki sceny

po wyborze opcji Ustaw jednostki sceny z menu Edycja, pojawi się nowe okno aby potwierdzić zmianę i wybrać czy jednostki mają zostać przekonwertowane czy skorelowane.

Kolory Pantone

próbki kolorów Pantone są aktualizowane z Pantone.

Tekstury Mold-tech

Tekstury Mold-Tech są teraz aktualizowane i dostępne w KeyShot Cloud.

Sørenson Leathers

KeyShot jest unikalnym oprogramowaniem reprezentującym całą linię skórzanych materiałów Sorenson Leathers, dostępnych w KeyShot Cloud.

Karty Projektu i Biblioteki

kliknięcie prawym klawiszem myszy na zakładce pozwala na włączenie lub wyłączenie tekstu lub ikon. Zakładki dopasowują się również do szerokości okna.
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
KeyShot 6 HD
5 140,48 zł z VAT
4 179,25 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store