Polecane produkty
NEC MultiSync EA305WMi-BK-ColorTuned z SVII - skalibrowany
5 321,47 zł z VAT
5 278,21 zł netto
4 326,40 zł netto
Producent
Social
NOWOŚĆ!
Tablet Piórkowy Wacom Intuos 3D M czarny
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Wacom
Kod producenta: CTH-690TK-N
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność:
na magazynie, realizacja 24h
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
799,50 zł z VAT
690,24 zł netto
650,00 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Z Intuos 3D Twoje pomysły nabiorą realnych kształtów

Gotowy na projekty 3D? Intuos 3D nada realnych kształtów Twoim pomysłom. Czułe na nacisk pióro Intuos i zaawansowane oprogramowanie ZBrushCore® umożliwia cyfrowe rysowanie i rzeźbienie modelu 3D. Następnie można udostępnić swoją pracę, użyć jej w innych aplikacjach do pracy kreatywnej lub wydrukować na drukarce 3D. Szablony i szkolenia online pozwalają z łatwością rozpocząć korzystanie z Intuos 3D.

  • Przeznaczenie: Tworzenie projektów 3D
  • Rozmiar: M (duży)
  • Powierzchnia wielodotykowa: Tak
  • Dołączone oprogramowanie: ZBrushCore
  • Kolor: czarny

Prosty do opanowania Intuos 3D to równocześnie zaawansowane narzędzie, które urzeczywistnia wyobrażenia użytkownika. Łatwe w użyciu oprogramowanie ZBrushCore® twórców ZBrush® z firmy Pixologic™ to wiodące na rynku oprogramowanie do rzeźbienia 3D, używane przez studia filmowe i pracownie gier na całym świecie. Zaczynając od szablonu lub obiektu, można szybko wyrzeźbić lub namalować praktycznie wszystko, co podpowiada wyobraźnia. Tablet z technologią wprowadzania multidotykowego pozwala przesuwać, przybliżać i obracać model w trakcie pracy. Dostępne samouczki i filmiki online są źródłem wiedzy i inspiracji. Przyciski ExpressKey™ na tablecie mają skróty klawiaturowe do modelowania 3D, co znacznie przyspiesza pracę. Tworzenie w 3D nigdy nie było takie proste.

Nowy INTUOS

Spełnij swoje artystyczne marzenia.
Jedyne, czego potrzebujesz, to Intuos.

Puść wodze fantazji i odkryj w sobie duszę artysty z nowym tabletem Intuos. Niezależnie od tego, czy marzysz o stworzeniu swojego portfolio, dążysz do zebrania tysięcy internetowych „polubień”, czy może chcesz przekroczyć granice swojej wyobraźni – tablet Intuos zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, by to osiągnąć.

Wszystko, co potrzebne w jednym kreatywnym urządzeniu

Intuos 3D pomaga urzeczywistniać wszystko, co podpowiada wyobraźnia. Jeden pakiet zawiera to, co niezbędne do tworzenia prac w 3D. Do każdego tabletu piórkowego Wacom Intuos 3D dołączono oprogramowanie ZBrushCore® 3D do pobrania oraz samouczki online. Zakup jednego urządzenia umożliwia tworzenie prac w 3D od początku do końca.

Konfiguracja jest niezwykle prosta. Wystarczy podłączyć tablet do gniazda USB komputera Mac lub PC. Następnie należy zainstalować sterownik, zarejestrować się i pobrać dostępne oprogramowanie kreatywne 3D. Instalacja łatwego w użyciu oprogramowania ZBrushCore® przebiega samoczynnie. I to wszystko. Można zacząć tworzyć. Opanowanie Intuos 3D nie wymaga dużo czasu.

Stwórz coś naprawdę niesamowitego

Tablet piórkowy Intuos to proste w obsłudze urządzenie o niezwykle eleganckim wyglądzie. Rysuj, szkicuj, edytuj i maluj w jakości zapewniającej naturalne ruchy dłoni bez żadnych ograniczeń. Czułe na nacisk pióro cyfrowe, szybko reagujący tablet, intuicyjny ekran umożliwiający korzystanie z gestów wielodotykowych oraz dostosowywane przyciski ExpressKey™ – oto zestaw cyfrowych narzędzi zupełnie nowej generacji dostępny na wyciągnięcie ręki.

Z Intuos 3D Twoje pomysły nabiorą realnych kształtów

Gotowy na projekty 3D? Intuos 3D nada realnych kształtów Twoim pomysłom. Czułe na nacisk pióro Intuos i zaawansowane oprogramowanie ZBrushCore® umożliwia cyfrowe rysowanie i rzeźbienie modelu 3D. Następnie można udostępnić swoją pracę, użyć jej w innych aplikacjach do pracy kreatywnej lub wydrukować na drukarce 3D. Szablony i szkolenia online pozwalają z łatwością rozpocząć korzystanie z Intuos 3D. Prosty do opanowania Intuos 3D to równocześnie zaawansowane narzędzie, które urzeczywistnia wyobrażenia użytkownika. Łatwe w użyciu oprogramowanie ZBrushCore® twórców ZBrush® z firmy Pixologic™ to wiodące na rynku oprogramowanie do rzeźbienia 3D, używane przez studia filmowe i pracownie gier na całym świecie. Zaczynając od szablonu lub obiektu, można szybko wyrzeźbić lub namalować praktycznie wszystko, co podpowiada wyobraźnia. Tablet z technologią wprowadzania multidotykowego pozwala przesuwać, przybliżać i obracać model w trakcie pracy. Dostępne samouczki i filmiki online są źródłem wiedzy i inspiracji. Przyciski ExpressKey™ na tablecie mają skróty klawiaturowe do modelowania 3D, co znacznie przyspiesza pracę. Tworzenie w 3D nigdy nie było takie proste.

Szybki start

Teraz możesz projektować postacie, modele, zabawki czy biżuterię. Swoje projekty można następnie udostępniać, drukować na drukarce 3D lub przetwarzać dalej w innych aplikacjach kreatywnych. Intuos 3D zawiera wszystko, co potrzebne, aby nadać projektowi zupełnie nowy wymiar.

Intuos 3D to precyzyjnie zaprojektowany, wysokiej jakości tablet do twórczych projektów, który mieści się w torbie na laptopa. Jego obszar roboczy ma idealny rozmiar do modelowania 3D z użyciem oprogramowania ZBrushCore®. Intuos 3D może również służyć jako narzędzie do realizacji innych kreatywnych projektów, takich jak rysowanie, edycja obrazów czy tworzenie komiksów.

Czas spróbować czegoś nowego z Intuos 3D. Teraz możesz spojrzeć na swoje pomysły z innej perspektywy. Pracę w Intuos 3D łatwo zacząć, lecz wprost niemożliwe jest się od niej oderwać.

Dodatkowe rysiki

Konfiguracja jest niezwykle prosta. Wystarczy podłączyć tablet do gniazda USB komputera Mac lub PC. Zainstaluj sterownik, a następnie zarejestruj się i pobierz dostępne oprogramowanie kreatywne. I to wszystko. Możesz zacząć tworzyć.

Czas przenieść projekty graficzne na inny poziom

Czas spróbować czegoś nowego z Intuos 3D. Teraz możesz spojrzeć na swoje pomysły z innej perspektywy. Pracę w Intuos 3D łatwo zacząć, lecz wprost niemożliwe jest się od niej oderwać. 

Wybieraj spośród pięciu modeli zaprojektowanych z myślą o różnych technikach tworzenia.

Przed zakupem zapraszamy do zapoznania się ze specjalną stroną, na której można porównać wszystkie cztery dostępne wersje tabletów Wacom Intuos: Draw, Photo, Comic, Art i 3D.

Intuos.pl:
- porównanie wersji
- najczęściej zadawane pytania
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Tablet Piórkowy Wacom Intuos COMIC S czarny
429,00 zł z VAT
348,78 zł netto
Tablet Piórkowy Wacom Intuos ART. M czarny
836,40 zł z VAT
680,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store