Polecane produkty
NEC MultiSync EA245WMi-BK
1 729,48 zł z VAT
1 406,08 zł netto
Producent
Social
PANTONE Plus Starter Guide
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Pantone
Kod producenta: GG1511
Dostępność:
na magazynie, realizacja 24h
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
269,00 zł z VAT
226,83 zł netto
218,70 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

PANTONE Plus Series Starter Guide

Rozpocznij swoją przygodę z projektowaniem graficznym razem z profesjonalnym próbnikiem barw Pantone. Rozwijaj swoją kreatywność opierając pracę na idealnym doborze koloru - od planu po realizację!
 
Seria PANTONE Plus Starter Guide to znakomity sposób na wejście w świat barw PANTONE. Jest idealnym rozwiązaniem dla studentów i osób rozpoczynających projektowanie. Produkt stanowi doskonałę i profesjonalne narzędzie do weryfikacji koloru na każdym etapie pracy. Starter Guide to także atrakcyjna cena, dostępna dla każdego.
 
W skład PANTONE Plus Series Starter Guide wchodzi wybór najważniejszych 543 kolorów z wszystkich bibliotek serii PLUS na podłożach powlekanych i niepowlekanych. Każdy kolor jest opisany nazwą oraz numerem identyfikacyjnym. Starter zawiera 14 podstawowych zestawów kolorystycznych Pantone Basic Color Inks, wybrane kolory metaliczne z palety premium oraz klasycznej, pastelowe oraz fluorescencyjne.
 
PANTONE Plus Series Starter Guide zaprojektowany jest w formie wygodnego, plastycznego wachlarza, dzięki czemu wyszukiwanie i wybór kolorów jest niezwykle prosty. Dodatkowo próbki pogrupowane zostały w „rodziny kolorystyczne”, dostarczając jeszcze więcej inspiracji do kreatywnego działania. 

Wszystko pod ręką

Próbnik PANTONE Plus Series Starter Guide to:
 
  • 534 kolory PANTONE specjalnie wyselekcjonowane ze wszystkich bibliotek PLUS Series i opisane nazwami oraz numerami identyfikacyjnymi. Zawiera próbki z zestawów: metalicznego (premium i klasyczny), pastelowego, fluorescencyjnego oraz podstawowego
  • Wygodnie zaaranżowany elastyczny wachlarz ułatwiający analizę kolorów
  • Próbki są przedstawione na podłożu powlekanym i niepowlekanym w celu najlepszej reprezentacji najczęstszych zastosowań w druku
 
Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store