Polecane produkty
X-Rite i1Display Pro
869,00 zł z VAT
730,89 zł netto
706,50 zł netto
Producent
Social
Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Wireless
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
3DConnexion
Kod producenta: 3DX-700043
Gwarancja: 24 miesiące
Dedykowane akcesoria
79,83 zł z VAT
Dostępność:
na magazynie, realizacja 24h
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
665,18 zł z VAT
558,11 zł netto
540,80 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

3DConnexion SpaceMouse Wireless

Pierwsza na świecie bezprzewodowa myszka 3D

Ze SpaceMouse® Wireless w ręku możesz swobodnie rozwijać swą kreatywność. Możesz cieszyć się porządkiem na biurku. Możesz doświadczać doskonałej nawigacji w trójwymiarowym świecie.

Zaawansowana nawigacja 3D

Jeśli pracujesz w 3D, standardowa myszka i klawiatura nigdy nie osiągną poziomu intuicyjnej kontroli, który gwarantuje myszka 3D SpaceMouse Wireless.

To ekskluzywne, kompaktowe i proste w użyciu urządzenie umożliwia pozycjonowanie modelu lub punktu widokowego, podczas równoczesnego wybierania funkcji, kreowania i edytowania projektu przy użyciu standardowej myszkiBezprzewodowa wolność

Po raz pierwszy opatentowana przez 3Dconnexion technologia 6 stopni swobody ruchu została połączona z wysoce profesjonalną technologią bezprzewodową 2.4 GHz firmy 3Dconnexion oraz ładowalną baterią, by stworzyć zaawansowane urządzenie bez chaosu kabli.

Podłaczenie SpaceMouse Wireless nie mogłoby być prostsze. Wystarczy po prostu włączyć mikrostyk USB do PC lub Mac’a i zostawić go tam, by korzystać z rzeczywistego połączenia z treściami 3D.


Elastyczne ładowanie

Nigdy nie będziesz musiał przerywać pracy ze SpaceMouse Wireless dzięki imponująco długo działającej baterii - do miesiąca czasu - oraz opcji pracy bez lub z kablem

Gdy SpaceMouse Wireless potrzebuje ładowania, załączony kabel mikro-USB może jednocześnie ładować i przesyłać dane. Wystarczy podłączyć urządzenie i kontynuować pracę.


Stylowy wygląd

Wszystkie elementy urządzenia SpaceMouse Wireless są perfekcyjnie wykonane, począwszy od małej i solidnej stalowej podstawy na wygodnie umiejscowionych przyciskach skończywszy


Optymalne zestawienie, zalety pracy na dwie ręce

Jeśli sparujesz mysz CadMouse firmy 3Dconnexion z myszą 3D firmy 3Dconnexion, taką jak SpaceMouse Pro lub SpaceNavigator, osiągniesz znakomite rezultaty.

Mysz 3D płynnie zmienia położenie obiektu lub widoku, podczas gdy mysz CadMouse wybiera opcje i tworzy. To naturalny i wygodny sposób pracy, który nie ma sobie równych. Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion oraz nasza seria myszy 3D nieprzypadkowo dobrze współpracują ze sobą. Zostały zaprojektowane m.in. w tym celu.

3DxWare® 10

3DxWare 10 zapewnia wygodne rozwiązanie jedno-sterownikowe dla całej gamy produktów 3Dconnexion, w tym myszy CadMouse oraz SpaceMouse. Jego prosty i wydajny interfejs użytkownika umożliwia dostosowanie i optymalizację produktów 3Dconnexion w celu osiągnięcia optymalnej efektywności.

Zawartość opakowania

  • SpaceMouse® Wireless
  • Odbiornik Micro-USB
  • Kabel z Micro-USB

Obsługiwane systemy operacyjne

  • Microsoft Windows, OS X, Linux

Certyfikaty i rejestracja

CE, FCC (Class B), BSMI, KCC, WEEE, WHQL

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Manipulator 3Dconnexion SpaceNavigator
580,04 zł z VAT
471,58 zł netto
Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Pro
1 484,70 zł z VAT
1 207,07 zł netto
Manipulator SpaceMouse Enterprise Kit
2 128,59 zł z VAT
1 730,56 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store