Polecane produkty
NEC MultiSync EA245WMi-BK
1 729,48 zł z VAT
1 406,08 zł netto
Producent
Social
Skaner Epson Perfection V850 Pro
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Epson
Kod producenta: B11B224401
Gwarancja: 12 miesięcy
Dostępność:
oczekujemy dostawy
realizacja w dni robocze
Cena:
4 044,31 zł z VAT
3 288,06 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Skaner Epson Perfection V850 Pro

Kluczowe cechy: 
  • Profesjonalna jakość skanowania
  • Slajdy, klisze w średnim formacie i odbitki
  • System podwójnego obiektywu
  • Automatyczne przełączanie w zakresie od 6400 dpi w przypadku slajdów i klisz do 4800 dpi w przypadku zdjęć
  • Wysoka wydajność pracy
  • Sekunda rozruchu + dwa zestawy uchwytów klisz
  • Zakres dynamiczny
  • Dokładne odwzorowanie zakresu tonalnego i gradacji oryginału
  • Usuwanie niedoskonałości
  • Technologia Digital ICE oczyszcza stare klisze i fotografie

 

Profesjonalna jakość skanowania dzięki skanerowi Perfection V850 Pro 

Dzięki nowemu skanerowi Epson V850 Pro Twoje zdjęcia i klisze będą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek. Podwójny obiektyw i wysoka rozdzielczość skanowania pozwalają miłośnikom fotografii i profesjonalistom konwertować obrazy z różnego rodzaju nośników i klisz do wysokiej jakości postaci cyfrowej. Skaner został wyposażony w ulepszony system optyczny, który pozwala stworzyć obrazy w znakomitej jakości przy wyjątkowo dużej szybkości skanowania. Ten niezwykle wydajny skaner błyskawicznie się rozgrzewa i jest wyposażony w dwa profesjonalne uchwyty klisz przyspieszające skanowanie. Skaner V850 Pro posiada funkcję automatycznego usuwania zabrudzeń i zarysowań ze skanowanych zdjęć i klisz oraz profesjonalny pakiet oprogramowania, który pomoże uzyskać doskonałe efekty.

Usuwanie niedoskonałości z obrazu

Technologia Digital ICE automatycznie usuwa niedoskonałości, takie jak kurz, włosy, zarysowania i ślady palców zarówno z klisz1, jak i ze zdjęć, przywracając ich pierwotne piękno przy minimalnym nakładzie pracy.

Wysoka wydajność 

Technologia ReadyScan LED firmy Epson sprawia, że czas rozgrzewania nie przekracza sekundy, a to oznacza, że pracę można rozpocząć od razu. Dzięki dwóm kompletom uchwytów klisz możesz przygotować do skanowania drugą partię oryginałów podczas skanowania pierwszej.

Idealne odcienie

Gęstość optyczna rzędu 4.0 DMax zapewnia niewiarygodne odwzorowanie odcieni. V850 Pro potrafi perfekcyjnie zidentyfikować zakres tonalny oryginału, co gwarantuje precyzyjne odwzorowanie najjaśniejszych i najciemniejszych obszarów obrazu oraz zachowanie imponującej szczegółowości i zakresu dynamicznego.

Profesjonalne oprogramowanie

Model V850 jest fabrycznie wyposażony w oprogramowanie Epson Scan, SilverFast SE Plus 8 oraz i1 Scanner, oferujące profesjonalne funkcje skanowania.

Automatyczne usuwanie niedoskonałości

Twoje zdjęcia będą wyglądały znakomicie bez czasochłonnego, ręcznego retuszu. Technologia Digital ICE automatycznie usuwa niedoskonałości, takie jak kurz, włosy, zarysowania i ślady palców z kliszy1, aby przywrócić pierwotne piękno zdjęć. Ta technologia nadaje się również do obróbki zdjęć i usuwa nawet takie wady, jak zagniecenia czy naderwania, dzięki czemu stare fotografie znów wyglądają jak nowe.

Błyskawiczne rozgrzewanie

Nie musisz już tracić czasu, czekając, aż skaner będzie gotowy do pracy. Nasza technologia ReadyScan LED firmy Epson sprawia, że czas rozgrzewania nie przekracza sekundy, a to oznacza, że możesz od razu rozpocząć pracę.


Skaner do zdjęć i klisz

Profesjonaliści oraz miłośnicy fotografii mogą teraz w wysokiej jakości reprodukować swoje klisze i zdjęcia.

Wybór rozdzielczości

Urządzenie V850 Pro zostało wyposażone w system podwójnego obiektywu, który automatycznie wybiera ten najbardziej optymalny, zapewniając rozdzielczość optyczną do 4800 dpi w przypadku refleksyjnego skanowania zdjęć oraz aż do 6400 dpi podczas skanowania z wykorzystaniem uchwytów klisz..

Skanowanie z dowolnego źródła

Dzięki udoskonalonym uchwytom klisz z funkcją regulacji wysokości i sztywnej konstrukcji możesz skanować klisze w szerokiej gamie formatów. V850 Pro obsługuje także formaty klisz do 8 x 10 cali, umieszczane bezpośrednio na szybie skanera.

Optymalne skanowanie zdjęć i klisz

System podwójnego obiektywu skanera automatycznie dobiera obiektyw do nośnika, z którego skanowany jest obraz. Rozdzielczość optyczna do 4800 dpi przy skanowaniu zdjęć i do 6400 dpi przy skanowaniu z wykorzystaniem uchwytów klisz gwarantują najlepsze efekty.

Ulepszone uchwyty klisz

Nasze nowe i ulepszone uchwyty klisz umożliwiają większą kontrolę i precyzję podczas skanowania, ponieważ odległość kliszy od skanera można regulować tak, by osiągnąć najwyższą możliwą ostrość obrazu. Sztywne ramki uchwytów wraz z płytkami zapobiegającymi występowaniu pierścieni Newtona pozwalają utrzymać oryginały na płasko, co poprawia jakość skanowania. Skaner V850 Pro wyposażony jest w dwa komplety uchwytów klisz, dzięki czemu można przygotować do skanowania drugą partię oryginałów podczas skanowania pierwszej, co pozwala zwiększyć wydajność pracy.

Precyzja koloru

Gęstość optyczna rzędu 4,0 DMax pozwala uchwycić nawet najmniejsze niuanse odcieni od najjaśniejszych (biel) do najciemniejszych obszarów (czerń). Pozwala to na wierne i precyzyjne odwzorowanie oryginalnych klisz i zdjęć.

Szybkość i wysoka jakość

Ulepszony system optyczny skanera (system optyki górnoprzepustowej: High Pass Optics) wykorzystuje antyrefleksyjną powłokę obiektywu oraz lustro o wysokim współczynniku odbicia, co pozwala uzyskać większą ostrość przy skróconym czasie skanowania.


Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Epson Perfection V600 Photo
1 328,99 zł z VAT
1 080,48 zł netto
Skaner Epson Perfection V800 Photo
2 899,00 zł z VAT
2 356,91 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store