Polecane produkty
NEC SpectraView 272
5 188,44 zł z VAT
4 888,83 zł netto
4 218,24 zł netto
Producent
Social
Adobe Photoshop Lightroom 6.12 ENG Win/Mac
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Kod producenta: 65237576
Dostępność:
realizacja 24-48h
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
518,58 zł z VAT
445,62 zł netto
421,61 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł
Adobe Photoshop Lightroom 6.12


Zawsze najnowsza wersja oprogramowania!

Oprogramowanie Adobe Lightroom 6 posiada opcję bezpłatnej aktualizacji do najnowszej wersji. Kupując ten produkt otrzymujesz gwarancję dostępu do aktualnego wydania oprogramowania Lightroom.

Uaktualnienia można dokonać bezpośrednio z programu Adobe Lightroom lub pobrać ze strony producenta, klikając w ten link (sekcja "Download Adobe Photoshop Lightroom / Lightroom 6 / Updates")

Aktualna wersja Adobe Lightroom to 6.12

Udoskonalanie zdjęć z dowolnego miejsca

Dzięki programowi Lightroom zawsze masz dostęp do zdjęć. Pozwala on porządkować, edytować i udostępniać zdjęcia z dowolnego miejsca — na komputerze, w przeglądarce, na tablecie iPad, na telefonie iPhone, a także na urządzeniach z systemem Android. Wszystkie elementy związane z fotografią. Komplet w jednym miejscu.

Najlepsze ujęcia — jeszcze doskonalsze

Zrobione zdjęcie nie zawsze odpowiada wspomnieniom z danego miejsca. Program Lightroom udostępnia wszystkie narzędzia potrzebne do wydobycia najlepszych elementów fotografii. Umożliwia podkreślanie kolorów, ożywianie przytłumionych ujęć, usuwanie obiektów rozpraszających uwagę oraz prostowanie przekrzywionych zdjęć. Najnowsza wersja oferuje dodatkowo nowe sposoby prezentowania zdjęć i tworzenia wspaniałych panoram, edytowania zdjęć Raw w formacie Adobe DNG, na urządzeniach przenośnych oraz wiele innych funkcji.

Wybrane nowości Adobe Photoshop Lightroom 6.10

Sterowanie zmętnieniem określonych obszarów

Program umożliwia modyfikowanie zmętnienia atmosferycznego w określonych miejscach zdjęć. Funkcja usuwanie zmętnienia jest teraz dostępna jako dopasowanie lokalne w narzędziach Filtr stopniowy, Filtr kołowy i Pędzel dopasowania.

Suwaki w filtrach do sterowania poziomami czerni i bieli

Oprogramowanie zapewnia precyzyjną kontrolę nad jasnymi i ciemnymi obszarami zdjęć w przypadku dopasowań lokalnych na komputerze. Suwaki czerni i bieli są teraz dostępne dla filtra stopniowanego i radialnego, a także w pędzlu dopasowań.

Dopasowywanie panoramy

Wypaczanie obramowania rozciąga krawędzie scalonej panoramy w celu uzyskania kompletnego obrazu z zachowaniem ważnych szczegółów.


Łatwa praca z obrazami HDR

Sceny o wysokim kontraście można łączyć w celu uzyskania naturalnego wyglądu lub fantazyjnych obrazów. Funkcja scalania HDR umożliwia scalenie szeregu ujęć z różnymi ustawieniami ekspozycji w pojedynczy obraz HDR.

Pędzelek filtrów gradacyjnych

W Lightroom 6 wprowadzono możliwość korekcji filtrów gradacyjny (połówkowych, radialnych) za pomocą pędzelka regulacji (dodatkowy adjustment brush). Teraz gdy trzeba na przykłąd przyciemnić prześwietlone niebo, a w kadrze są drzewa lub budynki, które mają zostać nienaruszone - można w łatwy sposób skorygować maskę używając pędzelka ustawień. W taki sam sposób można rozszerzyć działanie filtrów

Udoskonalone galerie internetowe

Do prezentowania prac służą eleganckie, atrakcyjne, interaktywne galerie internetowe. Nowe szablony galerii są zgodne ze standardem HTML5, który gwarantuje obsługę szerokiej gamy przeglądarek na komputerach i urządzeniach przenośnych.

Nowości mobilne i online

Zdjęcia HDR na urządzeniach przenośnych

Mechanizm rzeczywistego rejestrowania obrazu HDR optymalizuje ekspozycję przy użyciu aparatu aplikacji Lightroom na urządzeniu przenośnym, aby odtworzyć scenę dokładnie taką, jaką widzi ludzkie oko.

Obsługa plików Raw na urządzeniach przenośnych

Program Lightroom na urządzenia przenośne umożliwia przechwytywanie, edycję i udostępnianie zdjęć Raw w formacie Adobe DNG na urządzeniach z systemami iOS i Android. Zdjęcia można synchronizować i edytować w programie Lightroom na komputerze.

Wspaniałe zdjęcia w przeglądarkach

Internetowa usługa programu Lightroom udostępnia opcje edycji z poziomu przeglądarki. Automatyczne dodawanie znaczników ułatwia wyszukiwanie i udostępnianie obrazów.

Poznaj Adobe Photoshop Lightroom

Oszałamiające panoramy

Program obsługuje przechwytywanie panoramicznego pola widzenia z zachwycającym poziomem szczegółów. Technologia Photomerge ułatwia łączenie wielu obrazów, w tym plików Raw, w celu utworzenia spójnych panoram.

Rozpoznawanie twarzy

Zdjęcia członków rodziny czy znajomych można wyszukać w kilka chwil — również bez pomocy znaczników metadanych. Wystarczy zaznaczyć twarz na fotografii, a program Lightroom odszuka daną osobę na wszystkich innych obrazach. Zdjęcia można klasyfikować i grupować na podstawie twarzy.


Zaawansowany pędzel korygujący

Teraz można uzyskać wspaniałe ujęcie niezależnie od kurzu, plam i innych wad obrazu. Zaawansowany pędzel korygujący dostępny w programie Lightroom pozwala nie tylko zmieniać rozmiar pędzla, ale także przesuwać go po określonej ścieżce. Niechciane elementy scen — nawet te o nierównych kształtach, na przykład tkaniny — po prostu znikają.

Pion

Pojedyncze kliknięcie prostuje pochylony obraz. Nowe narzędzie Pion analizuje obrazy i wykrywa zniekształcone linie poziome oraz pionowe. Prostowanie działa nawet wtedy, gdy nie widać horyzontu.


Przywracanie obszarów oświetlonych i cieni

Program pozwala uwidocznić wszystkie szczegóły przechwycone przez aparat, nawet w najgłębszym cieniu i najmocniej oświetlonym miejscu. Zapewnia to niespotykaną swobodę pracy ze zdjęciami zrobionymi w trudnych warunkach oświetleniowych.

Zaawansowana konwersja czarno-biała

Oprogramowanie umożliwia zaawansowane sterowanie odcieniami — najistotniejszym aspektem obrazów czarno-białych. Podczas konwersji na skalę szarości można szczegółowo określić sposób miksowania ośmiu kanałów kolorów.


Ścisła integracja z programem Photoshop

Po zaznaczeniu zdjęcia lub zdjęć można automatycznie otworzyć je w programie Photoshop w celu wykonania szczegółowej edycji na poziomie pikseli. Wyniki przekształceń są od razu widoczne w programie Lightroom. Programy Lightroom i Photoshop CC są dostępne razem — wraz z innymi aplikacjami do projektowania — w usłudze Adobe Creative Cloud.

Predefiniowane ustawienia obróbki

Obrazom można błyskawicznie nadać ulubiony wygląd. Ustawienia obróbki można przechowywać jako predefiniowane, aby w dowolnej chwili — jednym kliknięciem — zastosować je do innych fotografii. Program zawiera szereg ustawień predefiniowanych, a także udostępnia tysiące ustawień opracowanych przez fotografów i specjalistów używających programu Lightroom.


Duża wydajność

Importowanie i dopracowywanie fotografii przebiega wyjątkowo szybko. Program Lightroom dzięki zgodnym procesorom graficznym zapewnia błyskawiczne przetwarzanie, szczególnie podczas poprawiania obrazów w module ciemni.

Pełne wsparcie dla Windows 10

Oprogramowanie Adobe Lightroom jest w pełni kompatybilne z najnowszym systemem Microsoft Windows 10 (64bit)

FAQ: Często zadawane pytania

Czym różni się Lightroom 6 od Adobe Photoshop?
Lightroom stanowi kompleksowe rozwiązanie w nowoczesnej fotografii cyfrowej. Za pomocą efektywnych narzędzi do obróbki można szybko wydobyć ze zdjęcia to co najlepsze. Adobe Photoshop jest standardem w profesjonalnym opracowywaniu fotografii i oferuje zaawansowane funkcje przy bardzo dokładnych retuszach i pracę z danymi na wielu poziomach.

Obecnie korzystam z programu Photoshop. Do czego potrzebny mi Lightroom?
Photoshop Lightroom nie tylko przyczynia się do tego, że przy fotografii cyfrowej rutynowe zadania wykonuje się efektywniej, lecz również oferuje bogaty wybór narzędzi pozwalających na wydajne opracowywanie, zarządzanie i prezentowanie zasobów zdjęć.

Czym różni się Lightroom i Adobe Photoshop Elements?
Lightroom został stworzony z myślą o fotografach zawodowych i amatorach, którzy chcieliby jednym kliknięciem dokonywać rutynowych korektur i korzystać z najlepszych narzędzi przy bardziej zaawansowanych obróbkach. Photoshop Elements oferuje fotografom – amatorom intuicyjne funkcje opracowywania swoich prac oraz automatyczne opcje optymalizacji i prezentacji zdjęć. Ponadto, program pozwala na tworzenie osobistych prezentów.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Adobe Photoshop Lightroom 6.12 ENG Win/Mac
548,11 zł z VAT
445,62 zł
421,61 zł netto
Adobe Photoshop Lightroom 6.12 ENG Win/Mac – licencja rządowa
548,11 zł z VAT
445,62 zł
421,61 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store