Polecane produkty
ILFORD / Studio / Satin / 10x15 / 250 g
39,05 zł z VAT
36,59 zł netto
31,75 zł netto
Producent
Social
Adobe Stock – 750 obrazów miesięcznie – Odnowienie subskrypcji
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Adobe
Kod producenta: 65270684BA01A12
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Okres odnowienia subskrypcji:
Cena:
9 233,82 zł z VAT
7 507,17 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

Kupując ten produkt Adobe Stock otrzymujesz dostęp do 750 obrazów miesięcznie

Jeśli jednak nie zostaną one wykorzystane w tym czasie, nastąpi automatycznie przeniesienie ich na następny miesiąc (z pewnymi ograniczeniami). Dodatkowo możesz też płacić w miarę zapotrzebowania na kolejne materiały.

Adobe Stock: Miliony obrazów o wysokiej jakości

Znajdź idealne zdjęcie lub grafikę, by przyspieszyć realizację nowego projektu i nadać mu rewelacyjny wygląd. Nowa usługa Adobe Stock oferuje 40 milionów sprawdzonych zasobów bezpłatnych, dostępnych w aplikacjach Creative Cloud w kilku kliknięciach. Członkowie usługi Creative Cloud otrzymują specjalne ceny — nawet 40% rabatu na usługę Adobe Stock dodawaną do subskrypcji. To najlepsza oferta w branży.

Dlaczego warto zainteresować się Adobe Stock?

Materiały światowej klasy

Potrzebujesz grafiki do kompozycji albo warstwy do obrazu kompozytowego? Znajdź idealne materiały do swojego projektu wśród 40 milionów światowej klasy obrazów i grafik w usłudze Adobe Stock.

Zintegrowana z aplikacjami

Usługa Adobe Stock jest wbudowana w ulubione aplikacje na komputerze, dzięki czemu pozwala dodawać obrazy do usługi Creative Cloud Libraries. Technologia Adobe CreativeSync natychmiast udostępnia obrazy na urządzeniach przenośnych i komputerach, a także ułatwia ich udostępnianie w zespole.


Podgląd przed zakupem

Najpierw wstaw podgląd obrazów ze znakiem wodnym, aby obejrzeć je w kontekście swojego projektu. Potem możesz wykupić licencję na te obrazy i zarządzać nimi bezpośrednio w programach Photoshop CC, InDesign CC, Illustrator CC i w innych aplikacjach komputerowych Adobe.

Zakupy w aplikacji

W aplikacjach Adobe istnieje możliwość przeglądania bibliotek i zakupu bezpośrednio z poziomu programu. Koniec ciągłego przełączania między przeglądarką a aplikacją — wystarczy kilka kliknięć i gotowe.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store