Polecane produkty
ILFORD / Studio / Satin / 10x15 / 250 g
39,05 zł z VAT
36,59 zł netto
31,75 zł netto
Producent
Social
Ahead Nero 2017 Platinum PL Win
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Nero AG
Kod producenta: VIAHN2017PL
Dostępność:
1-3 dni
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
329,00 zł z VAT
283,74 zł netto
267,48 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Nero 2017 Platinum

Mocny pakiet dla Twojego cyfrowego życia! Lepsze zabezpieczenie płyt i danych, szybsza obróbka plików wideo i jeszcze łatwiejsza obsługa! Możesz to mieć! Nero 2017 Platinum w swoim sprawdzonym stylu zachwyci Cię najwyższą jakością, najnowszymi, rozbudowanymi funkcjami, wypróbowaną technologią i cyfrową pomocą ułatwiającą obsługę funkcji.

Wypalanie płyt i archiwizacja

Jeszcze bezpieczniej!

Dzięki nowemu, intuicyjnemu Nero QuickStart rozpoczniesz pracę z pakietem Nero 2017 Platinum, który oferuje wygodny dostęp do najważniejszych funkcji. A potem będzie jeszcze przyjemniej: dzięki sprawdzonej technologii Nero możesz trwale wgrywać i kopiować na płyty CD-audio, DVD czy Blu-ray™ zdjęcia, filmy, muzykę i dane. Całkowite bezpieczeństwo danych zapewni SecurDisc 4.0 z ochroną za pomocą hasła i 256-bitowym szyfrowaniem, aby nikt nie miał dostępu do tego, co chcesz zachować dla siebie!

Tworzenie

Pełna kreatywność i pełen zachwyt!

Najlepsze wyniki i pełną kreatywność w obróbce plików multimedialnych zapewni najnowszy pakiet Nero 2017 Platinum oferujący nieograniczone możliwości. Teraz możesz importować także wysokiej jakości zdjęcia w standardzie HEVC (H.265), a także zgrywać na komputer filmy 4K i HD ze smartfonów, aparatów cyfrowych i camcorderów. Zachwyć widzów stosując ekspresową lub rozszerzoną obróbkę plików wideo wykorzystując szablony filmowe 4K oraz ponad 800 wspaniałych efektów. Jednym ruchem możesz też wyeksportować pojedyncze sceny z dłuższych filmów. Swoje filmy DVD™ i nagrania Blu-ray™ możesz uzupełnić o eleganckie menu umożliwiające przejście do wybranej sceny, a za pomocą Nero CoverDesigner możesz także stworzyć okładki według własnego gustu i cieszyć się najwyższą jakością obrazu i dźwięku. Czego jeszcze brakuje? Tylko popcornu!

Obróbka

Wybór multimediów

Połącz to, co powinno być razem: zaimportuj wszystkie formaty aż po wysokiej jakości standard HEVC (H.265) i przekształć je niemal w dowolny format, jakiego potrzebujesz. Zgrywaj filmy DVD*, AVCHD* i Blu-ray™* i wykorzystaj pliki do nowych projektów. Dzięki konwersji „jednym kliknięciem” możesz skopiować zawartość płyt CD-audio na podłączone urządzenie mobilne. W ten sposób Nero automatycznie zapewnia najprostszą konwersję przy najwyższej jakości dźwięku.

*Nie dotyczy źródeł chronionych przed kopiowaniem.

Play & Stream

Odpręż się i ciesz się jakością!

Włącz głośniki i ustaw ekran: Nero MediaHome to nie tylko wygodny katalog i wyświetlanie zdjęć, filmów z napisami oraz odtwarzanie muzyki, ale także szybki import i kopiowanie materiałów na niemal dowolne urządzenie za pomocą zoptymalizowanej aplikacji Nero MediaHome WiFi Sync z urządzenia mobilnego – smartfonu lub tabletu systemem iOS lub Android! Teraz możesz odtwarzać niemal wszystkie formaty audio i wideo, nawet 4K (Ultra HD) i wysokiej jakości standard HEVC. Dzięki wtyczce Gracenote® możesz wyszukiwać utwory muzyczne na urządzeniu mobilnym na podstawie okładki albumu i cieszyć się doskonałą jakością dźwięku. Powiększ swoją kolekcję utworów za pomocą Music Recorder i pobierz nagrania MP3 legalnie z tysięcy internetowych stacji radiowych. To brzmi dobrze!

 

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Ahead Nero 2017 Classic PL Win
279,00 zł z VAT
226,83 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store