Filtry

Producent

Placeholder

Placeholder

ABBYY FineReader 14

Program FineReader to kompleksowe rozwiązanie OCR, pozwalające zwiększyć efektywność pracy z dokumentami. Zawiera potężne i jednocześnie łatwe w obsłudze narzędzia, umożliwiające wydobycie informacji zapisanych w papierowych dokumentach i plikach PDF.

  • Jedno narzędzie do edytowania i porównywania na różne sposoby dokumentów PDF
  • Wielokrotnie nagradzana technologia opracowana przez cieszącego się renomą lidera w dziedzinie produkcji oprogramowania OCR dla systemu Windows
  • Najlepszy program OCR do pracy z dokumentami papierowymi i plikami PDF zawierającymi skany

Licencje nie są ograniczone czasowo i zawierają:

  • interface użytkownika w języku polskim
  • darmowe wsparcie techniczne klienta końcowego w języku polskim do dwóch wersji wstecz
  • możliwość aktualizacji do trzech wersji wstecz

Formy licencjonowania:

"Jednostanowiskowa" - jest to licencja przeznaczona dla pojedynczego użytkownika. Gdy licencjobiorca jest osobą prawną to może zainstalować oprogramowanie na jednym komputerze, natomiast jeąeli jest osobą fizyczną to może zainstalować oprogramowanie na jednym komputerze stacjonarnym oraz na jednym urządzeniu przenośnym (laptop). Brak możliwości jednoczesnego uruchomienia kopii programu.

"Przypisana do urządzenia" - jest to licencja, która jest przypisana do konkretnego komputera w sieci, ilość użytkowników uzależniona jest od ilości zakupionych licencji.

"Jednoczesnego dostępu" - to licencja, która może być uruchomiona na dowolnej liczbie stanowisk w sieci. Ilość stanowisk mogących jednocześnie pracować uzależniona jest od ilości wykupionych licencji.


Porównanie produktów:

Standard Corporate Enterprise
Konwersja dokumentów PDF i skanów
Edycja i komentarze do plików PDF
Porównywanie dokumentów
Automatyczna konwersja
Konwersja przy użyciu kilku rdzeni procesora
Wybierz
Wybierz
Wybierz

Katalog produktów