Filtry
Cena
- 

Producent

Placeholder

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

Urządzenia analizujące kolory

W tym dziale znajdą Państwo urządzenia, które potrafią w prosty i szybki sposób zidentyfikować dowolny kolor. W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje urządzeń:

Pantone CAPSURE - który pozwala odczytać i przechwycić kolor z niemal każdej powierzchni, włączając małe, wzorzyste tkaniny i tekstury. Szybko i dokładnie znajduje jego odpowiednik z biblioteki PANTONE, który można łatwo wykorzystać w najpopularniejszych pakietach oprogramowania graficznego.

Pantone Palette Cube - to przenośne urządzenie do przechwytywania kolorów wszędzie tam gdzie aktualnie się znajdujesz. Wystarczy jedno dotknięcie, a kostka dokładnie określi jaki kolor ma interesująca Cię powierzchnia.

Katalog produktów

PANTONE CAPSURE & Formula Guide

PANTONE CAPSURE & Formula Guide

PANTONE CAPSURE to idealne rozwiązanie dla branży odzieżowej, projektantów wnętrz i wszystkich kreatywnych twórców. Urządzenie pozwala na oszczędność czasu i środków, poprzez szybki dobór kolorów PANTONE dla barwy pobranej praktycznie z dowolnej powierzchni.

Producent: Pantone

Kod producenta: GP1609N

Cena:

4 259,00 zł z VAT 3 462,60 zł netto

Dostępność: 5-10 dni

Pantone CAPSURE Bluetooth

Pantone CAPSURE Bluetooth

PANTONE CAPSURE BLUETOOTH pozwala odczytać i przechwycić kolor z niemal każdej powierzchni. Bezprzewodowa technologia Bluetooth pozwala PANTONE CAPSURE na połączenie się ze smartfonem, tabletem oraz innymi urządzeniami.

Producent: Pantone

Kod producenta: RM200+BPT01

Cena:

3 849,00 zł z VAT 3 129,27 zł netto

Dostępność: 5-7 dni

Pantone CAPSURE

Pantone CAPSURE

PANTONE CAPSURE pozwala odczytać i przechwycić kolor z niemal każdej powierzchni, włączając małe, wzorzyste tkaniny i tekstury. Szybko i dokładnie znajduje jego odpowiednik z biblioteki PANTONE, który można łatwo wykorzystać.

Producent: Pantone

Kod producenta: RM200-PT01

Cena:

3 719,00 zł z VAT 3 023,58 zł netto

Dostępność: 5-7 dni