Filtry
Cena
- 
Producent
Polecane produkty
CorelDRAW Graphics Suite SE PL Win
564,57 zł z VAT
459,00 zł netto
Producent
Social

CAD / Komputerowe Wspomaganie Projektowania

Komputerowe Wspomaganie Projektowania (CAD) polega na wykorzystaniu programów komputerowych do tworzenia dwu- lub trójwymiarowych (2D lub 3D), graficznych reprezentacji obiektów fizycznych. Oprogramowanie CAD może być wyspecjalizowane dla konkretnych zastosowań. Jest powszechnie używane do tworzenia komputerowych animacji i efektów specjalnych w filmach, reklamie i innych dziedzinach, w których sam projekt graficzny jest produktem końcowym. CAD jest również wykorzystywany do projektowania fizycznych produktów w wielu gałęziach przemysłu, gdzie oprogramowanie to przyspiesza obliczenia niezbędne do uzyskania optymalnego kształtu i rozmiaru dla różnorodnych wyrobów i systemów przemysłowych. Urbaniści i architekci wykorzystują oprogramowanie CAD do projektowania budynków, układów ulic, estetyki przestrzeni miejskiej itp.

Autodesk AutoCAD

Od projektowania koncepcyjnego do tworzenia szkiców i rysunków, program AutoCAD jest wszystkim, czego potrzebujesz do opracowywania, wizualizacji, dokumentowania i udostępniania swoich twórczych pomysłów.

Oprogramowanie AutoCAD pozwala inżynierom szybko i łatwo wykonać dokumentację projektową z poziomem kontroli, która zapewnia, że rysunki mają profesjonalny wygląd.

Twórz oszałamiające projekty 2D i 3D z oprogramowaniem AutoCAD 2015. Aplikacja AutoCAD, dostępna we wszystkich pakietach Autodesk Design Suite, przyspiesza projektowanie i dokumentowanie pracy, której wyniki można bezpiecznie udostępnić za pomocą technologii TrustedDWG. Zaktualizowany nowoczesny interfejs usprawnia proces projektowania, a zwiększenie wydajności pozwala przyspieszyć przeprowadzanie procesów roboczych. Szybkie otwieranie nowych i istniejących rysunków za pomocą karty Nowy, wizualny dostęp do biblioteki rysunków za pomocą galerii na wstążce i łatwe wyszukiwanie narzędzi za pomocą nowego okna pomocy.

ZWCAD

ZwCAD to program do wspomagania projektowania. Umożliwia tworzenie płaskiej dokumentacji (2D) jak i modeli przestrzennych (3D). Jest jednym z najbardziej znanych programów do projektowania CAD w polsce. Program zawiera masę narzędzi do rysowania i edycji obiektów. Obsługuje język programowania LISP, wczytuje rastry, obsługuje zewnętrzne odnośniki (Xref).

Katalog produktów
1
Sortowanie:
Producent: Autodesk, ZWSOFT
ZWCAD 2017 Professional
Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja elektroniczna,
ZwCAD to narzędzie do wspomagania projektowania, które umożliwia tworzenie płaskiej dokumentacji (2D) jak i modeli przestrzennych (3D).
Producent: ZWSOFT
Kod producenta: pZWP17cbws
Cena:
2 570,70 zł z VAT
2 090,00 zł netto
Dostępność:
1-3 dni

ZWCAD 2017 Standard
Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja elektroniczna,
ZwCAD to narzędzie do wspomagania projektowania, które umożliwia tworzenie płaskiej dokumentacji (2D) jak i modeli przestrzennych (3D).
Producent: ZWSOFT
Kod producenta: pZWS17cbws
Cena:
2 078,70 zł z VAT
1 690,00 zł netto
Dostępność:
1-3 dni

1

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store