Producent

Placeholder

Placeholder

PROMOCJA!

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps (2018) ENG Win/Mac. – licencja rządowa – PROMO CS3+

Placeholder
 • Producent:
 • Adobe
 • Kod producenta: 65270832BC01A12
 • Platforma: Windows, Mac, urządzenia mobilne
 • Licencja: subskrypcja rządowa
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: angielski (ENG)

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Czas trwania subskrypcji:

Cena promocyjna: 2 935,42 zł z VAT 3 376,36 zł netto 2 386,52 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Warunki Promocji

Oferta obowiązuje od 07 maja 2018 do 1 czerwca 2018. 

Oferta jest dostępna tylko dla klientów posiadających licencje na pojedyncze produkty i pakiety Creative Suite w wersji: CS3, CS4, CS5, CS5.5 i CS6, którzy przechodzą na plan Creative Cloud dla zespołów. 
Promocja migracyjna dotyczy tylko nowych klientów VIP – wymagane jest 12-miesięczne członkostwo. 

Podczas zakupu mogą być sprawdzane numery seryjne
Nie mogą to być numery seryjne użyte uprzednio przy zakupie innych ofert lub promocji migracyjnych.
Promocja nie będzie obowiązywać przy odnowieniu ani w przypadku nowych licencji dodawanych do istniejącej umowy Creative Cloud dla zespołów. 

Po zakończeniu okresu promocji migracyjnej subskrypcja przejdzie automatycznie na rozliczenie według standardowej stawki, chyba że wybierzesz opcję zmiany lub nie przedłużysz planu.
Licencje kupione w ramach tej oferty migracji nie kwalifikują się do dodatkowych rabatów VIP Select lub 3-letniego okresu obowiązywania umowy.
Oferta migracji nie jest dostępna dla klientów korzystających z usług Edukacja, Przedsiębiorstwo lub Plan indywidualny.

Adobe Creative Cloud

Aplikacje

Photoshop CC Illustrator CC
InDesign CC InCopy CC
Dreamweaver CC Acrobat DC Pro
Lightroom CC Dimension CC
Lightroom Classic XD CC
Audition CC Animate CC
Premiere Pro CC After Effects CC
Bridge CC Fuse CC
Prelude CC SpeedGrade CC
Flash Builder Character Animator CC
Media Encoder    

Usługi

Behance Device Preview
Extract Fonts
PDF services PhoneGap Build
Portfolio Publish Online
Sign Spark
Story Plus Share Online
Team Projects    

Aplikacje mobilne

Brush CC Capture CC
Color CC Comp CC
Edytor Zdjęć Aviary Illustrator Draw
Illustrator Line Lightroom for Mobile
Photoshop Express Photoshop Fix
Photoshop Mix Premiere Clip
Shape CC Sketch
Spark Page Spark Post
Spark Video Voice

Make it. Creative Cloud.

Projektanci. Fotograficy. Filmowcy. Marzyciele. Kimkolwiek jesteś, dzięki usłudze Creative Cloud uzyskasz dostęp do światowej klasy aplikacji do projektowania, za pomocą których stworzysz co tylko zechcesz, kiedy nadejdzie inspiracja.

Od pustej strony do pięknej kompozycji

Usługa Creative Cloud zapewnia dostęp do wszystkich aplikacji firmy Adobe na komputery i urządzenia przenośne — od podstawowych narzędzi, takich jak program Photoshop, po nowatorskie narzędzia, na przykład Adobe Experience Design. Przygotowaliśmy również wbudowane szablony ułatwiające rozpoczynanie projektowania, a także samouczki pozwalające szybko uczyć się obsługi programów i doskonalić umiejętności. Całe środowisko twórcze jest dostępne w jednym miejscu.

Wybrane nowości Adobe Creative Cloud 2018

Placeholder

Dreamweaver CC

Nowe oblicze programu Dreamweaver

Zmodyfikowaliśmy program Dreamweaver tak, aby stał się szybszy i wygodniejszy. Otrzymał on nowoczesny interfejs, nową przestrzeń roboczą Programowanie oraz intuicyjne narzędzia dla projektantów pracujących z kodem.

Placeholder

Premiere Pro CC

Funkcjonalne środowisko montażu wideo

Proces produkcji usprawniają przeprojektowane podpisy, ulepszenia dotyczące kolorów Lumetri oraz inne funkcje. Rozwiązanie Adobe Team Projects (beta) ułatwia współpracę nad udostępnionymi sekwencjami i kompozycjami.

Placeholder

Photoshop CC

Wyszukiwanie w aplikacji

Z poziomu programu Photoshop można szybko wyszukać jego narzędzia, panele, menu, zasoby usługi Adobe Stock, zawartość pomocy i samouczki, korzystając z nowego panelu wyszukiwania.


Placeholder

Experience Design CC

Projektowanie i tworzenie prototypów interfejsu użytkownika

Program Adobe Experience Design obsługuje teraz warstwy, symbole i komentarze w prototypach udostępnionych (tylko Mac OS X). Teraz jest dostępna pierwsza wersja dla systemu Windows 10.

Placeholder

Aplikacje CC do filmów

Wspomaganie procesu produkcji

Rodzina aplikacji firmy Adobe do pracy z materiałami wideo oferuje podwyższoną wydajność, ściślejszą integrację oraz nowe narzędzia usprawniające tworzenie doskonałych produkcji.

Placeholder

Team Projects

Współpraca nad udostępnionymi produkcjami

Aplikacja Team Projects (beta) pozwala wielu redaktorom naraz pracować — w czasie rzeczywistym — nad udostępnionymi produktami i kompozycjami w aplikacjach do obróbki wideo. Ta funkcja jest dostępna w wersjach dla zespołów i przedsiębiorstw.

Poznaj Adobe Creative Cloud

Placeholder

Najlepsze na świecie aplikacje kreatywne

Najlepsze na świecie aplikacje do projektowania na komputery pozwalają zrealizować każdy pomysł. Edytuj zdjęcia i wideo. Umożliwiają projektowanie grafiki oraz publikacji. Zawierają narzędzia do tworzenia witryn internetowych, interfejsu i animacji. Nowe szablony w programach Photoshop i Illustrator usprawniają rozpoczynanie pracy w projektach. Kiedy tylko zechcesz, wystarczy jedno kliknięcie, aby zaktualizować oprogramowanie o nowatorskie rozwiązania i nowe funkcje.

Placeholder

Więcej do nauczenia. Mniejszym wysiłkiem

Ofertę Creative Cloud uzupełniają setki samouczków, które pozwalają błyskawicznie zapoznać się z każdym krokiem typowych czynności. Projektowanie plakatów, czasopism, aplikacji na urządzenia przenośne oraz innych elementów jest prostsze dzięki nowym szablonom dostępnym w programach Photoshop i Illustrator. Przygotowaliśmy materiały zarówno dla początkujących, jak i zawodowców.


Placeholder

Każdy pomysł można zrealizować

Dzięki aplikacjom firmy Adobe na urządzenia przenośne możesz pracować wszędzie tam, gdzie nadejdzie inspiracja. Szkicuj i rysuj. Edytuj zdjęcia. Twórz układy. Nagrywaj wideo. Wszystko jest połączone. Projekt rozpoczęty na telefonie możesz kontynuować na tablecie i dokończyć na komputerze.

Placeholder

Zacznij od czegoś. Projekt nie musi być pusty

Usługa Adobe Stock udostępnia ponad 60 milionów obrazów, grafik, wideo i zasobów 3D, a także kolekcję Premium. Wszystko to wbudowane w ulubione aplikacje. Korzystając z szablonów stron internetowych, wydruków, aplikacji na urządzenia przenośne i innych materiałów, możesz przejść bezpośrednio do projektowania — bez zmartwień o wstępną konfigurację.


Placeholder

Wszystkie zasoby twórcze. Zawsze pod ręką

Biblioteki Creative Cloud pozwalają błyskawicznie uzyskać dostęp do czcionek, kolorów, grafik, obrazów Adobe Stock oraz innych często używanych zasobów projektowych. Wszystkie zasoby są aktualizowane na bieżąco między komputerami a urządzeniami przenośnymi. Można nawet udostępniać biblioteki członkom zespołu, aby zachować spójność projektów i płynny przepływ informacji.

Placeholder

Znajdź inspirację. Daj się odkryć

Skorzystaj z największej społeczności twórców na świecie — Behance — aby przeglądać najnowsze prace doskonałych projektantów i artystów. Prezentuj swoje własne materiały w indywidualnej witrynie Adobe Portfolio. Obie usługi są bezpłatnymi elementami członkostwa Creative Cloud.

Zobacz jak to działa!

Inne informacje

Plan kompletny usługi Creative Cloud dla zespołów obejmuje pomoc specjalistów w zakresie produktów firmy Adobe. Każdy członek zespołu ma dostęp do dwóch indywidualnych sesji rocznie. Jest to uzupełnienie darmowej pomocy oferowanej na początku pracy z usługą.

Przewidywalne koszty działalności (nie inwestycyjne) pozwalają na elastyczne obliczanie budżetu. Cały zestaw aplikacji usługi Creative Cloud lub pojedynczą aplikację można uzyskać za ułamek ceny zakupu licencji wieczystych. Rozwiązanie skaluje się z łatwością odpowiednio do rosnących potrzeb.

Funkcjonalna konsola administracyjna (portal Admin Console) ułatwia i przyspiesza dodawanie oraz zmienianie przydziałów licencji. Użytkownik i wyznaczeni administratorzy mogą szybko dodawać, przydzielać oraz przenosić stanowiska, jak również śledzić użycie oprogramowania przez zespoły. Mechanizm pozwala obsługiwać plan kompletny, plan pojedynczej aplikacji oraz oba plany naraz.

Witryna Creative Cloud została zaprojektowana z myślą o optymalnej obsłudze najnowszych wersji przeglądarek Chrome, Safari, Firefox oraz Internet Explorer. W przypadku starszych przeglądarek witryna powinna działać prawidłowo, ale mogą występować problemy z używaniem niektórych funkcji. Program Internet Explorer 8 i wcześniejsze wersje nie są obsługiwane.
 
Członkostwo Creative Cloud umożliwia pobranie wszystkich aplikacji komputerowych i zainstalowanie ich na komputerze lokalnym, a także oferuje dostęp do dodatkowych aplikacji i usług online. Aplikacje komputerowe uwzględnione w członkostwie są dostępne w wersjach dla systemów Mac OS i Windows®.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Placeholder

Leasing Plus

 • Elastycznego określenie struktury spłaty rat
 • Koszty leasingu dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego
 • Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej
 • Nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej
 • Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa
Placeholder

Santander

 • Wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • Raty nawet do 50 000 zł
 • Atrakcyjne linie kredytowe, w tym raty 0% na wybrane produkty
 • Możliwa wcześniejsza spłata kredytu bez jakichkolwiek dodatkowych opłat
 • Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni przy zakupie w sklepie internetowym
 • Bez konieczności wpłaty własnej
 • Proste zasady udzielania kredytu
 • Do zawarcia umowy zwykle potrzebny jedynie dowód osobisty
 • eRaty
Placeholder

Credit Agricole

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii