Polecane produkty
EIZO ColorEdge CS230 z CN + wypożyczenie kalibratora gratis!
2 198,99 zł z VAT
1 869,10 zł netto
1 787,80 zł netto
Producent
Social
BESTSELLER
CorelDRAW Home & Student Suite X8 PL Win
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Corel
Kod producenta: CDHSX8CZPLMBEU
Forma: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja pudełkowa
Dostępność:
na magazynie, realizacja 24h
realizacja w dni robocze
Cena:
350,55 zł z VAT
285,00 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

NIE DO UŻYTKU KOMERCYJNEGO

CorelDRAW Home & Student Suite X8 posiada ograniczoną licencję użytkownika i nie może być wykorzystywany do celów komercyjnych. Instalowanie i korzystanie z kopii tego produktu jest dozwolone na maksymalnie trzech komputerach w domu. Aby mieć możliwość realizacji projektów komercyjnych, należy wybrać pełna wersje pakietu CorelDRAW Graphics Suite X8, która pozwala na korzystanie z oprogramowania do celów komercyjnych, a także udostępnia więcej zasobów oraz dodatkowych funkcji odpowiadającym potrzebom profesjonalnych użytkowników.

PORÓWNANIE WERSJI

Porównanie funkcjonalności Corel DRAW Graphics Suite X8 i CorelDRAW Home & Student Suite X8: kliknij by pobrać ulotkę.

CorelDRAW Home & Student Suite X8 PL Win

Nowy pakiet CorelDRAW® Home & Student Suite X8 zapewnia dostęp do profesjonalnych narzędzi projektowych w przystępnej cenie. Dzięki najnowszej wersji pakietu uczniowie, studenci i hobbyści mogą szlifować swoje umiejętności projektowania.

Wykorzystaj bogactwo zasobów przystępnego cenowo pakietu graficznego CorelDRAW® – zarówno w szkole, jak i w domu – używając łatwych w obsłudze narzędzi do trasowania i edycji układu stron oraz programów Corel® PHOTO-PAINT® i Corel® AfterShot™ umożliwiających edycję zdjęć. Różnorodne zasoby pakietu CorelDRAW Home & Student Suite X8 Wersja dla użytkowników domowych: przewodnik szybkiego startu, interakcyjny przewodnik startowy, szkoleniowe nagrania wideo, profesjonalnie zaprojektowane szablony i wysokiej jakości zdjęcia oraz ilustracje. Ten intuicyjny w obsłudze pakiet został starannie dopracowany, aby spełnić wymagania początkujących oraz doświadczonych hobbystów, umożliwić szybkie, łatwe i sprawne opracowywanie logotypów, biuletynów, raportów, projektów fotograficznych i materiałów do serwisów społecznościowych. Sprawnie pracuj nad projektami dzięki zaawansowanej obsłudze funkcji systemu Windows 10, rysika w czasie rzeczywistym, a także opcji wyświetlania na kilku monitorach i w rozdzielczości 4K.Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite X7 Wersja dla użytkowników domowych zawiera:
  • CorelDRAW® Home & Student X8: Intuicyjne narzędzie do tworzenia grafiki wektorowej i układu stron
  • Corel® PHOTO-PAINT™ Home & Student X8: Zaawansowana edycja obrazów
  • Corel® PowerTRACE® X8: Do precyzyjnego przekształcania map bitowych w rysunki wektorowe
  • Corel® CAPTURE™ X8: Proste narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu
  • Corel® CONNECT™: Narzędzie do błyskawicznego wyszukiwania materiałów
  • Corel® AfertShot™:Katalogowanie, retusz, obróbka zdjęć oraz tak zwana wywoływania RAW-ów (lista obsługiwanych modeli aparatów znajduje się na stronie Corela)
Aplikacje wspierające:
  • BenVista PhotoZoom Pro 4: 
  • WhatTheFont  
  • Kreator kodów kreskowych 
  • Kreator wydruków dwustronnych 
Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite X8 wersja dla użytkowników domowych zapewnia także dostęp do 1300 cyfrowych obrazków wysokiej jakości, 100 zdjęć cyfrowych w wysokiej rozdzielczości, 125 czcionek, 75 ramek na zdjęcia, ponad 100 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, w tym certyfikatów, reklamy, wizytówki, papier firmowy, ulotki, plakaty i wiele innych.


CorelDRAW Home & Student Suite X8 Wersja dla użytkowników domowych
— 5 głównych powodów do zakupu


1. Atrakcyjny cenowo, wszechstronny pakiet graficzny
Wykorzystaj zalety pakietu graficznego CorelDRAW® X8 – zarówno w szkole, jak i w domu – używając łatwych w obsłudze narzędzi do trasowania i edycji układu stron oraz programów Corel® PHOTO-PAINT® i Corel® AfterShot™ umożliwiających edycję zdjęć. Ten bogaty w zasoby pakiet został starannie dopracowany, aby spełnić wymagania początkujących oraz doświadczonych hobbystów, umożliwić szybkie, łatwe i sprawne opracowywanie logotypów, biuletynów, raportów, projektów fotograficznych i materiałów do serwisów społecznościowych.

2. Intuicyjna nauka i tok pracy projektowej
Pracę z pakietem rozpoczniesz szybko, dzięki szerokiej gamie zasobów dostępnych z poziomu produktu, takich jak: przewodnik szybkiego startu, interakcyjny przewodnik startowy umożliwiający poznanie podstaw, ulepszone okno dokowane Podpowiedzi, szkoleniowe nagrania wideo, profesjonalnie zaprojektowane szablony oraz wysokiej jakości zdjęcia i ilustracje. Osiągnij produktywność, wykorzystując obszar roboczy dostosowany do twoich potrzeb oraz możliwy do skonfigurowania interfejs, który pozwala na przygotowywanie projektów w wygodny sposób.

3. Zgodność i obsługa najpopularniejszych formatów plików
Z łatwością importuj, eksportuj i udostępniaj projekty zapisane w różnych popularnych formatach, w tym AI, PSD, PDF, JPG, DOCX oraz PPT. Zwiększ wydajność pracy, wykorzystując zaawansowaną obsługę nowych funkcji systemu Windows 10, rysik w czasie rzeczywistym, a także opcję wyświetlania na kilku monitorach i w rozdzielczości 4K.

4. Wszechstronne funkcje projektowania
Dzięki ulubionym funkcjom użytkowników, takim jak narzędzia Corel® PowerTRACE®, Przezroczystość i Płyn, oraz łatwej edycji węzłów i rysunków wektorowych przygotujesz swoje najlepsze prace. Nowa opcja zaznaczania sąsiadujących węzłów oraz kopiowania segmentów krzywych, w celu ułatwienia wyodrębniania podścieżek lub tworzenia kształtów o podobnych konturach, pozwoli zwiększyć precyzję.

5. Zaawansowane funkcje edycji zdjęć
Odkryj kolekcję zdjęć o wysokiej rozdzielczości, zaawansowane narzędzia do edycji i efekty specjalne, aby opracowywać różnego rodzaju projekty. Wykorzystuj pliki RAW z ponad 300 typów aparatów i błyskawicznie wprowadzaj zmiany przy użyciu nowego narzędzia Klonowanie korygujące. Dodatkowo! W oknie dokowanym Pobierz więcej znajdziesz pełną wersję programu Corel AfterShot, przyjaznego w obsłudze edytora zdjęć i narzędzia do zarządzania zbiorami zdjęć.

CorelDRAW Graphics Suite X8

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
CorelDRAW Graphics Suite 2017 PL/ENG Win – Subskrypcja (365 dni)
1-4: 
895,77 zł z VAT
728,27 zł netto
5-: 
850,42 zł z VAT
691,40 zł netto
CorelDRAW Graphics Suite 2017 PL Win – Cashback 420 zł
2 056,45 zł z VAT
1 671,91 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store