Polecane produkty
NEC SpectraView 272
5 178,61 zł z VAT
4 879,57 zł netto
4 210,25 zł netto
Producent
Social
CorelCAD 2017 PL/ENG Win/Mac – licencja Classroom 15+1 dla instytucji EDU
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Corel
Kod producenta: LCCCAD2017MLCRA
Forma: Produkt z licencją bezterminową (wieczystą) – wersja elektroniczna
Dostępność:
realizacja 12-24h
realizacja w dni robocze
Cena:
1 922,72 zł z VAT
1 563,19 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

Warunki licencjonowania EDU

Licencja dla szkół podstawowych, średnich i gimnazjów.
Licencja na salę: 15 stanowisk + 1 dla nauczyciela

Oprogramowanie CAD do rysowania 2D oraz projektowania i druku 3D

Najlepsze oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo w przystępnej cenie, z intuicyjnym interfejsem oraz narzędziami zgodnymi ze standardami branżowymi i z możliwością dostosowania w interakcyjnym środowisku. Program CorelCAD™ 2017 zapewnia zaawansowane możliwości oraz precyzję pozwalającą uzyskać lepsze od spodziewanych wyniki szkicowania 2D i projektowania 3D. Dzięki obsłudze natywnego formatu plików DWG program CorelCAD 2017 zachowuje zgodność ze wszystkimi głównymi programami CAD i umożliwia pracę w znanym środowisku. Oprogramowanie CAD na komputery stacjonarne jest zoptymalizowane pod kątem systemów operacyjnych Windows i Mac OS, a aplikacja CorelCAD Mobile współpracuje z urządzeniami z systemem Android, aby zagwarantować taką samą wydajność i szybkość na różnych platformach. Ponadto program CorelCAD 2017 zapewnia elastyczne opcje licencjonowania zarówno dla nowych użytkowników, jak i dla dotychczasowych klientów, dopasowując się do każdego toku pracy.

Oprogramowanie CAD w przystępnej cenie

Narzędzia do szkicowania 2D

Sprawnie realizuj projekty, korzystając z pełnego zestawu profesjonalnych narzędzi do szkicowania, które zapewniają wymaganą precyzję i elastyczność, w tym z nowych poleceń Wzór oraz narzędzi Zaawansowane przycięcie. Ponadto narzędzia szybkiego wprowadzania pozwalają wyświetlać współrzędne kursora na ekranie, a funkcja Skalowanie komentarzy zapewnia wyświetlanie tekstu w czytelnym rozmiarze, niezależnie od skali rysunku w układzie.


Znany interfejs użytkownika

Przestrzenie robocze z interfejsem wstążki systemu Windows lub klasycznym pozwalają na szybkie realizowanie zadań CAD. Korzystając z wysokiej jakości narzędzi do szkicowania i projektowania, które można dostosować do własnych potrzeb, za każdym razem uzyskasz imponujące, wizualnie doskonałe rezultaty.

Narzędzia do projektowania 3D

Przejście w rysunkach od szkiców 2D do zaawansowanych projektów 3D jest bardzo naturalnym procesem. Możesz polegać na specjalistycznych narzędziach podczas wszystkich etapów projektowania 3D, od początkowych szkiców po trójwymiarowy model, łącznie z drukiem 3D. Narzędzia do modelowania brył trójwymiarowych ułatwiają tworzenie elementarnych i zaawansowanych kształtów trójwymiarowych, korzystając z operacji umożliwiających edycję 3D.


Zgodność i możliwości dostosowania

Otwieranie plików .DWG, ich edycja i zapisywanie ułatwia współpracę w zespole, z klientami i dostawcami. Ponadto program obsługuje pliki .DXF i .DWF — także z najnowszej wersji programu AutoCAD (R2013 .DWG). Zmień dowolne środowisko pracy zgodnie z własnymi wymaganiami za pomocą zaawansowanych opcji dostosowywania i obsługi automatyzacji w programie CorelCAD 2017.

Nowe funkcje

Wzory wzdłuż ścieżek

Skorzystaj z nowych poleceń Wzór, aby tworzyć kopie określonych obiektów wzdłuż ścieżki. Ścieżka może mieć różny kształt, taki jak linia, polilinia, łuk, okrąg, elipsa czy splajn. Ponadto opcje wyrównywania pozwalają kontrolować ostateczny wygląd wzoru.

Tworzenie linii środkowej

Możesz precyzyjnie dodawać linie środkowe pomiędzy dwoma liniami, łukami czy segmentami polilinii, a nawet ustawić przedłużenie linii środkowej tak, żeby wychodziła poza kontur obiektu. Styl linii w przypadku linii środkowych jest przypisywany automatycznie.

Opcje przycinania

Dzięki narzędziom Przytnij i Zaawansowane przycięcie, służącym do precyzyjnej edycji kreskowania i jednolitych jednokolorowych lub wielokolorowych wypełnień, możesz sprawnie i pewnie wykonywać operacje wycinania. Po przycięciu wynikowe wypełnienia kolorem i kreskowaniem zachowuje swoje skojarzenie z nowymi obwiedniami i pozostanie jednym obiektem.

Automatyczne uzupełnianie poleceń

Usprawnij tok pracy dzięki interfejsowi użytkownika, który umożliwia zastosowanie funkcji automatycznego uzupełniania nazw poleceń i zmiennych podczas ich wpisywania. Ponadto możliwe jest wyświetlenie listy sugerowanych nazw poleceń i zmiennych obejmującej wpisane wcześniej wyrażenia.

Dzielenie wymiaru

Możesz dzielić linie w dowolnym punkcie, a nawet zastosować podział linii wymiarowych i pomocniczych obiektu w miejscu ich przecięcia z innymi kształtami. Istnieje również możliwość ponownego połączenia linii wymiarowych i pomocniczych, które zostały wcześniej podzielone.

Przenoszenie obiektówNOWOŚĆ! Przenoszenie obiektów

Polecenie CHANGESPACE pozwala przenosić obiekty, takie jak blok tytułowy czy lista części, z przestrzeni roboczej modelu do arkusza układu strony i na odwrót. Podczas stosowania polecenia wybrane obiekty zostaną przeskalowane w nowym obszarze roboczym, aby zachować ich wygląd.

Edytowanie rozszerzonego atrybutu bloku

Możesz modyfikować wartości atrybutu bloku (BlockAttribute) i właściwości wstawionych bloków w obrębie dowolnego rysunku w celu wyświetlenia w formie tekstowej istotnych informacji dotyczących danej części lub komponentu, np. ilości, wagi lub innej cechy charakterystycznej. Ta nowa funkcja pozwala również formatować tekst atrybutu tak, aby wyróżniał się na tle innych atrybutów na rysunku.

Szybkie działanie na urządzeniach z systemem Windows, Mac OS oraz Android

Program CorelCAD oferuje zaawansowaną aplikację 32- i 64-bitową dla systemu Windows, 64-bitową aplikację dla systemu Mac OS oraz aplikację CorelCAD Mobile na tablety z systemem Android. Teraz praca na komputerach stacjonarnych, laptopach i urządzeniach mobilnych z zainstalowanym dowolnym systemem operacyjnym przebiega szybciej i skuteczniej.

Ulepszenia w wersji 2017

Przyciąganie obiektów i uchwyty elementów

Korzystając z inteligentnych narzędzi programu CorelCAD, takich jak przyciąganie obiektów, uchwyty elementów i prowadnice biegunowe, można szybko zmieniać położenie i rozmiar elementów, a także wyrównywać je i kopiować. Możesz zaoszczędzić cenny czas podczas projektowania dzięki szybszemu narzędziu do edycji na ekranie. Po prostu skorzystaj z kontekstowego menu podręcznego, aby błyskawicznie edytować geometrię obiektów lokalnie po najechaniu wskaźnikiem myszy na dowolny uchwyt elementu.

Okno dialogowe drukowania

Wygodniejszą pracę ułatwia także przeprojektowane okna dialogowe drukowania, które zostało wzbogacone o nowe funkcje. Podgląd wydruku jest teraz dynamicznie aktualizowany przy każdej zmianie w ustawień drukowania i pozwala wyświetlić zoptymalizowany podgląd obrazka przed jego wydrukowaniem.

Edycja polilinii

Polecenia polilinii pozwalają na korzystanie z wielu nowych możliwości formatowania. Teraz możesz zwężać polilinię od punktu początkowego do punktu końcowego, odwracać kierunek polilinii, dodawać wierzchołki w punktach środkowych albo przekształcać polilinię w łuk lub linię.

Najlepsza wydajność

Nowa wersja została zoptymalizowana pod kątem najnowszych systemów operacyjnych, takich jak Windows 10 i macOS Sierra (10.12), i uzupełniona o aktualizacje zwiększające intuicyjność obsługi interfejsu, dzięki czemu jeszcze lepiej spełnia wymagania dotyczące oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo.

CorelCAD Mobile

Najnowsza wersja programu CorelCAD przeznaczona na tablety z systemem Android — CorelCAD Mobile — umożliwia projektowanie i dodawanie adnotacji gdziekolwiek jesteś. Stanowi także uzupełnienie istniejących rozwiązań na platformy PC i Mac. Praca nad projektem CAD dowolnej wielkości jest możliwa na preferowanej platformie, bez utraty szybkości, wydajności i opcji dostosowywania ustawień.

Szybkie działanie na urządzeniach z systemem Windows, Mac OS oraz Android

Program CorelCAD oferuje zaawansowaną aplikację 32- i 64-bitową dla systemu Windows, 64-bitową aplikację dla systemu Mac OS oraz aplikację CorelCAD Mobile na tablety z systemem Android. Teraz praca na komputerach stacjonarnych, laptopach i urządzeniach mobilnych z zainstalowanym dowolnym systemem operacyjnym przebiega szybciej i skuteczniej.


Wersja programu CorelCAD na urządzenia przenośne!

Najnowsza wersja oprogramowania CAD przeznaczona na tablety z systemem Android — CorelCAD Mobile — umożliwia projektowanie i dodawanie adnotacji gdziekolwiek jesteś. Stanowi także uzupełnienie istniejących rozwiązań na platformy PC i Mac. Korzystaj z pełnego zestawu narzędzi do rysowania i edycji 2D oraz wyświetlania modeli trójwymiarowych, unikalnych możliwości tworzenia adnotacji oraz dostępu do usług pamięci masowej w chmurze, takich jak Dropbox czy Dysk Google. A co najważniejsze, błyskawiczny dostęp masz także w intuicyjnym środowisku aplikacji mobilnej. Praca nad projektem CAD dowolnej wielkości jest możliwa na tabletach i smartfonach z systemem Android, bez utraty szybkości, wydajności i opcji dostosowywania ustawień.

Poznaj liczne zalety aplikacji CorelCAD Mobile

Rysunki mobilne

Aplikacja CorelCAD Mobile pozwala na udostępnianie plików utworzonych w programie CorelCAD, na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy skorzystać z usług Dropbox lub Dysk Google, które umożliwiają synchronizację danych w chmurze lub ich przechowywanie lokalnie na urządzeniu.


Efektywne spotkania

Zamiast kartki papieru użyj tabletu lub smartfonu, aby komunikować się z klientami i współpracownikami w każdym miejscu. Większość nowoczesnych urządzeń umożliwia podłączenie projektora wideo bezprzewodowo albo za pomocą przejściówki USB na HDMI. Dodatkowo aplikacja CorelCAD Mobile pozwala użytkownikowi edytować rysunek i udostępniać jego zmienioną wersję.

Adnotacje w każdej sytuacji

W każdej sytuacji masz możliwość dodawania, zmieniania i edytowania ważnych szczegółów projektu, aby na przykład potwierdzić wymiary, poprawić istotne dane lub uzupełnić notatki tekstowe. Wyjątkowe funkcje wstawiania adnotacji, w tym notatek głosowych (VoiceNote) i obrazkowych (PictureNote), umożliwiają wykorzystanie zdjęć zrobionych aparatem urządzenia mobilnego lub nagrań głosowych i dodanie ich we właściwe miejsce rysunku.


Szkicowanie pomysłów

Utrwalaj swoje pomysły w chwilach twórczego natchnienia w każdym miejscu na świecie. Aplikacja CorelCAD Mobile na urządzenia mobilne jest naturalnym uzupełnieniem programu CorelCAD. Ponadto znajdziesz w niej wszystkie narzędzia, które znasz z wersji na komputery osobiste, z wyjątkiem kilku gestów dotykowych, których opanowanie nie zajmuje dużo czasu.

Wersja próbna

Przed decyzją o kupnie można przetestować wersję próbną oprogramowania CorelCAD 2016.

Windows (32bit)
Windows (64bit)
Mac

Zostanie pobrana wersja demonstracyjna programu CorelCAD 2016. Aby aktywować 30-dniową, w pełni funkcjonalną wersję próbną umożliwiającą zapisywanie i drukowanie prac, zarejestruj się tutaj. Wymagania techniczne są podane w zakładce "specyfikacja techniczna".

Porównanie produktów

Zapoznaj się z różnicami pomiędzy CorelCAD 2016
a innymi programi typu CAD:

Porównanie wersji (dokument pdf w języku angielskim)

Oprogramowanie CAD

  • Zaawansowane narzędzia do szkicowania 2D i projektowania 3D
  • Wszechstronna obsługa plików .DWG, .STL, .PDF i .CDR
  • Zróżnicowane opcje generowania danych wyjściowych, w tym modeli do druku 3D
  • Możliwość automatyzacji i dostosowywania
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
CorelCAD 2017 PL/ENG Win/Mac
3 558,62 zł z VAT
2 893,19 zł netto
CorelCAD 2017 PL/ENG Win/Mac – dla instytucji EDU (5-50)
5-: 
200,77 zł z VAT
163,23 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store