Polecane produkty
CorelDRAW Home & Student Suite X8 PL Win
350,55 zł z VAT
285,00 zł netto
Producent
Social
NEC MultiSync E241N Czarny
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
NEC
Kod producenta: 60004222
Gamut: sRGB
Przekątna: 24"
Rozdzielczość: 1920 x 1080
Kolor: Czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Dostępność:
na magazynie, realizacja 24h
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
1 102,40 zł z VAT
960,28 zł netto
896,26 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

NEC MultiSync® E241N - LCD 24", IPS, Czarny

NEC MultiSync® E241N z ultracienką maskownicą – wydajny monitor łączący w sobie zgrabne i eleganckie wzornictwo z pracą przyjazną dla zdrowia

Monitor o przekątnej 24” z ultracienką maskownicą pomaga osiągnąć niezawodność i produktywność, wysoką wydajność i jakość, jednocześnie spełniając wymagania, jakie będą pojawiać się w przyszłości. Aby osiągać stałą produktywność, trzeba zadbać o kwestie zdrowotne. Wbudowana technologia Low Blue Light Plus chroni oczy i zapewnia dobre samopoczucie użytkownikowi. Technologia odfiltrowuje tylko emisje niebezpiecznego niebieskiego światła i ogranicza migotanie, przez co zapewnia bezpieczeństwo oczom bez pogarszania rzeczywistej reprodukcji barw przez monitor niezależnie od kąta patrzenia. Panel z podświetleniem LED i technologią AH-IPS gwarantuje wysoką jasność monitora na poziomie 250 cd/m², jednocześnie zmniejszając zużycie energii.

Monitor z ultracienką maskownicą zajmuje mniej miejsca bez konieczności rezygnacji z dużych rozmiarów ekranu, a jego zgrabny i elegancki wygląd wnosi do biura świeży powiew profesjonalizmu.


Główne zalety

Rozwiązanie gotowe na technologie przyszłości – konstrukcja najlepsza pod względem formy i funkcjonalności z ultracienką maskownicą o szerokości 1 mm z 3 stron wnosi do biura świeży powiew profesjonalizmu.

Ochrona oczu przed nadmiernym wysiłkiem i uszkodzeniem – wbudowana technologia Low Blue Light Plus odfiltrowuje szkodliwe emisje niebieskiego światła i eliminuje migotanie, chroniąc oczy przed zaćmą i zwyrodnieniem plamki żółtej bez pogarszania rzeczywistego oddawania barw przez monitor.

Ergonomia – pełna regulacja wysokości (110 mm) wraz z możliwością zmiany orientacji ekranu (pivot), pochylenia (tilt) i obrotu w poziomie (swivel) pozwalają na doskonałe dostosowanie monitora do ergonomicznych wymagań użytkownika.

Pierwszorzędna jakość obrazu – Panel Advanced High-Performance IPS (AH-IPS) zapewnia najlepsze kąty oglądania i wyraźnie lepszą reprodukcję barw.

Bądź odpowiedzialny społecznie i ekologicznie – monitor z certyfikacją NEC TCO 7 i ENERGY STAR 7 jest zaprojektowany z myślą o środowisku oraz wyprodukowany przy użyciu minimalnych ilości niebezpiecznych materiałów, stanowiąc odpowiedź na zapotrzebowanie na ekologiczne technologie.


Cechy Specjalne

DisplayPort; NaViSet Administrator 2; System podświetlenia za pomocą diod LED; Tryby ekonomiczne, Flicker-free; Low Blue Light

Funkcje i normy ekologiczne

  • Licznik Carbon footprint; Licznik carbon savings
  • Tryb ECO
  • Klasa efektywności energetycznej: A
  • Energy Star 7.0; TCO 7.0; WEEE; Zgodność z RoHS

Zawartość opakowania

  • Monitor
  • Kable sygnałowe: DisplayPort; VGA - VGA
  • Przewodnik po instalacji
  • Kabel zasilający
  • Gwarancja 3 lata

Dokumentacja i sterowniki

Broszura informacyjna
Instrukcja obsługi w języku polskim
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
EIZO FlexScan EV2450-WT, LCD 23,8 (biały)
1 379,00 zł z VAT
1 121,14 zł netto
EIZO FlexScan EV2456-WT, LCD 24, IPS, biały
2 348,99 zł z VAT
1 909,75 zł netto
NEC MultiSync EA245WMi-WH
1 679,85 zł z VAT
1 365,73 zł
1 323,05 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store