Producent

Placeholder

Placeholder

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

Corel VideoStudio Ultimate 2018 ENG Win

Placeholder
 • Producent:
 • Corel
 • Kod producenta: VS2018UMLMBEU
 • Platforma: Windows
 • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
 • Forma: wersja pudełkowa
 • Język: Angielski

Dostępność: na magazynie, realizacja 24h realizacja w dni robocze

Cena: 282,47 zł z VAT 229,65 zł netto

Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Corel VideoStudio Ultimate 2018

Twój talent kreatorski w tworzeniu materiałów wideo od teraz łączy się z łatwością obsługi nowego oprogramowania Corel VideoStudio Ultimate 2018. Zacznij niemal natychmiastowo używając szablonów Instant Project lub edytuj klasycznie w widoku wielu ścieżek na linii czasu. Opowiedz swoją historię z wielu kątów dzięki zaawansowanej obsłudze wielu kamer, która umożliwia jednoczesną edycję materiału aż z 6 źródeł.

Dodatkowo, cała synchronizacja ścieżek audio odbywa się automatycznie. VideoStudio 2018 Ultimate umożliwia wykorzystanie aż 2000 w pełni konfigurowalnych efektów, przejść czy filtrów wideo. 14 dodatkowych efektów Premium sprawi że z łatwością skorygujesz najczęściej występujące problemy czy sprawisz że wideo będzie bardziej atrakcyjne dzięki nowym niesamowitym efektom. Spraw by dzwięk w Twoich filmach był krystalicznie czysty dzięki automatycznym narzędziom do balansowania poziomów i ustawiania głosów tła.

Corel VideoStudio Ultimate 2018 sprawia że udostępnianie materiałów wideo staje się dziecinnie proste. W każdej chwili możesz przesłać filmy bezpośrednio na swoje ulubione strony, serwisy społecznościowe i inne. Twórz profesjonalnej jakości płyty DVD lub eksportuj i oglądaj swoje wideo na popularnych urządzeniach przenośnych. 2018 rozszerza także import/eksport HEVC (H.265). Oprogramowanie w pełni wspiera Windows 10, ekrany o rozdzielczości 4K i najnowsze procesory Intel 7 generacji.

Link: Porównaj wersje PRO i ULTIMATE

Nowości i ulepszenia 2018

Poniżej przedstawiamy kilka nowych oraz ulepszonych funkcji oferowanych w najnowszej wersji programu VideoStudio Ultimate 2018:

Placeholder

Edytor napisów 3D (wyłączenie Ultimate)

Twórz teksty trójwymiarowe by uatrakcyjnić swoje materiały wideo. Zacznij od gotowych wzorów, a kończ na pięknych efektach zachwycających Twoich widzów.

Placeholder

Stabilizacja wideo (wyłączenie Ultimate)

Usuń drgania ze swoich materiałów wideo nagrywanych z ręki. Spraw, żeby Twoje filmy były idealnie stabilne, bo nic nie rozprasza uwagi bardziej niż drgający materiał wideo.


Placeholder

Własne szablony dzielonego ekranu (wyłączenie Ultimate)

Pokazuj wiele materiałów wideo jednocześnie. Dzięki funkcji dzielonego ekranu, możesz tworzyć kompozycje w oparciu o gotowe szablony, lub projektować własny podział ekranu. Opowiedz historię z punktu widzenia paru kamer jednocześnie!

Placeholder

Kreator maski (wyłączenie Ultimate)

Dodawaj efekty wideo takie jak desaturacja, farby, rozmycie i wiele innych to zaznaczonych elementów przy pomocy nowego kreatora maski. Spraw by element na filmie został wyróżniony uzywając pędzla lub narzędzi kształtu.


Placeholder

Dzielony ekran

Pokaż historię z wielu kamer w tej samej chwili. Używaj szablonów dzielonego ekranu i przesuwaj na nie gotowe filmy. W ten prosty sposób możesz stworzyć zupełnie nową narrację do Twojej ostatniej wycieczki lub imprezy rodzinnej.

Placeholder

Korekcja zniekształceń obiektywu

VideoStudio 2018 posiada opcję korekcji zniekształceń obiektywu. Czy męczą Cię wiecznie "walące" się budynki w kadrze? Chciałbyś osiągnąć efekt prostej perspektywy bez użycia drogich obiektywów z korekcją manualną? Teraz możesz to zrobić - wystarczy użyć presetów i poprawić zniekształcony obraz automatycznie!


Placeholder

Jeszcze łatwiejsze w użyciu

Linia czasu jest jeszcze bardziej przejrzysta i posiada nowe możliwości grupowania klipów. Możesz wiązać ze sobą wybrane filmy, dołączac do nich soundtrack bezpośrednio z biblioteki muzyki, a dla ułatwienia pracy na starcie istnieje możliwość użycia samouczków.

Placeholder

Wsparcie dla najnowszych formatów

Najnowsza wersja VideoStudio wspiera najnowsze technologie, takie jak wideo 360 stopni, 4K, jak również najnowsze procesory Intel 7 generacji i Windows 10.


Placeholder

Efekt przejścia/przezroczystości

Niech wspomnienia w formie wideo rozbłysną na Twoim ekranie w jeszcze bardziej atrakcyjny sposób! Uzywaj kilku klipów na raz i przełączaj się między nimi efektem przejścia na ekranie. Możesz programowac własne efekty zanikania i pojawiania się, tak żeby Twoje wideo wyglądało profesjonalnie.

Placeholder

Rozszerzona modyfikacja czasu

Zmieniaj prędkość wyświetlania filmów przy użyciu nowych narzędzi, które umożliwią Ci spowalnianie lub przyspieszanie materiałów wideo, zatrzymywanie akcji, odtwarzanie od tyłu lud ponowne ich wyświetlanie. Wszystko co potrzebujesz jest teraz w jednym miejscu.


Placeholder

Pełne wsparcie dla wideo 360°

Wybierz swój najlepszy kadr i skonwertuj wideo nagrane wcześniej w 360 stopniach do standardowego formatu aby odtworzyć je na telewizorze lub w standardowych playerach video. Bądź pewien, że Twoja publiczność zobaczy dokładnie to co chcesz pokazać.

Placeholder

Śledzenie ruchu

Użyj śledzenia ruchu w Twoim materiale wideo i dodaj tekst, obrazek lub rozmyj twarz, logo, tablice rejestracyjne itp przy użyciu prostych narzędzi "Motion Tracking".


Placeholder

Filtry i efekty

Niech Twoje wideo nabierze nowego wyglądu dzięki kolekcji 2000 efektów, animacji i przejść. Chcesz aby film wyglądał jak nagrany retro kamera? A może jesteś fanem sepii? To wszystko można osiągnac dosłownie paroma kliknięciami.

Placeholder

Rozszerzenie koloru

Nie ma potrzeby ustawiania czy kalibracji koloru przed nagrywaniem materiału. Podczas edycji możesz zmienić balans bieli, dodać filtry saturacji, a także zamienić film na czarno-biały.


Placeholder

Filmy nagrywane na zielonym tle

Narzędziami najwyższej jakości możesz kontrolowac w jaki sposób obiekty wtapiaja się w tło. Uzywaj masek, ustawiaj kolor przezroczystości, usuwaj łatwo tła i dodawaj różne zabawne efekty paroma kliknięciami.

Placeholder

Normalizacja ścieżek audio

Edytujesz ściezki audio pochodzące z wielu źródeł? Każdy klip ma własną ścieżkę? Masz problem z poziomem głośności? Teraz to nic prostszego, w VideoStudio znajdziesz narzędzia, dzieki którym automatycznie wyrównasz poziom dzwięku do interesującej Cię głośności.


Placeholder

Darmowa baza soundtracków

Uzyskaj dostęp do dobrych i darmowych soundtracków i efektów dzwiękowych, które możesz użyć w swoich filmach. Łatwo przesuwaj je z biblioteki na swoja oś czasu, a automatycznie dopasują się do Twojego filmu i Twoich ustawień.

Placeholder

Rozszerzona obsługa nowych formatów

Rozszerzona kompatybilność dzięki obsłudze importu/eksportu formatów HEVC (H.265), XAVC S i wiele innych oferujących większą kompresję, lepsza i większy detal jakość przy jednoczesnej mniejszej wadze pliku.


Przegląd Corel VideoStudio 2018

Wersje systemu Windows 10, Windows 8, Windows 7, 64-bit
Procesor Intel Core i3 or AMD A4 3.0 GHz lub wyższy
Pamięć Minimum 4 GB
Grafika Karta graficzna z 256MB RAM minimum, obsługa DXVA2 VLD, Vertex i Pixel Shader 2.0
Karta dzwiękowa Kompatybilna z systemem Windows
Dysk twardy Minimum 8 GB wolnego miejsca
HEVC Do obsługi HEVC wymagany jest system operacyjny Windows 10 i zgodna karta graficzna
Akcesoria Nagrywarka DVD

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Placeholder

Leasing Plus

 • Elastycznego określenie struktury spłaty rat
 • Koszty leasingu dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego
 • Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej
 • Nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej
 • Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa
Placeholder

Santander

 • Wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • Raty nawet do 50 000 zł
 • Atrakcyjne linie kredytowe, w tym raty 0% na wybrane produkty
 • Możliwa wcześniejsza spłata kredytu bez jakichkolwiek dodatkowych opłat
 • Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni przy zakupie w sklepie internetowym
 • Bez konieczności wpłaty własnej
 • Proste zasady udzielania kredytu
 • Do zawarcia umowy zwykle potrzebny jedynie dowód osobisty
 • eRaty
Placeholder

Credit Agricole

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

Corel VideoStudio Pro 2018 ENG Win Upgrade

Corel VideoStudio Pro 2018 ENG Win Upgrade

192,83 zł z VAT 156,77 zł netto

Corel VideoStudio Pro 2018 ENG Win

Corel VideoStudio Pro 2018 ENG Win

233,96 zł z VAT 190,21 zł netto