Producent

regulamin sklepu internetowego

Adobe Stock for Teams – 500 punktów/kredytów

Placeholder
  • Producent:
  • Adobe
  • Kod producenta: 65296308BA01A12
  • Licencja: komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  •  
  • Sklep posiada autoryzację:

     

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Cena: 12 284,32 zł z VAT 9 987,25 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Kupując ten produkt otrzymujesz 500 punktów Adobe Stock.

Po zakupie otrzymujesz 500 punktów do wykorzystania na zakupy materiałów Adobe Stock. Punkty nie przechodzą na następny rok, nie są odnawialne ani nie podlegają zwrotowi.

Po wygaśnięciu konta Adobe Stock wszystkie niewykorzystane punkty zostaną utracone. Po przetworzeniu płatności będzie można wykorzystać punkty w celu nabycia licencji na różnego rodzaju Prace. Liczba punktów wymaganych do zakupu licencji na poszczególne Prace jest podawana w interfejsie użytkownika. Adobe będzie przechowywać dane rozliczeniowe; będzie można je edytować na stronie Zarządzanie kontem.

Adobe Stock

Nowa forma zakupu zdjęć: punkty

Punkty to nowa, elastyczna forma zakupu zdjęć. Działa to prosto: kupujesz tyle punktów, ile w danej chwili potrzebujesz na zakup konkretnych materiałów Adobe Stock. Wszystko bez zobowiązań: można je wykorzystać w dowolnej chwili w celu uzyskania licencji na rózne zasoby.
Punkty wygasają po upływie roku i nie są odnawialne.

Ceny w punktach za poszczególne rodzaje zasobów

Obrazy
standardowe
 
Standardowe
szablony
 
Wideo HD
 
Wideo 4K
 
Obrazy Premium
 
Redakcyjne

x

x

x

x

x

1
punkt
 
1
punkt
 
8
punktów
 
20
punktów
 
od 12
punktów
 
od 12
punktów

Światowej klasy zasoby. Światowej klasy społeczność twórców.

Usługa Adobe Stock jest codziennie uzupełniana o nową zawartość — od twórców dla twórców. W aplikacjach usługi Adobe Creative Cloud możesz łatwo przeszukiwać miliony zasobów wysokiej jakości i uzyskiwać licencje na nie. Wszystko jest pod ręką: obrazy, grafiki, wideo, szablony, zasoby 3D wysokiej jakości, a także nasze kolekcje Premium i Editorial. Wykorzystaj je, aby stworzyć coś niesamowitego.


Kreatywność bez przeszkód.

Programy Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign oraz Premiere Pro pozwalają wyszukiwać i licencjonować zasoby Adobe Stock bez przerywania pracy. Dzięki obrazom ze znakami wodnymi można sprawdzić wygląd zawartości przed zakupem. Są one automatycznie zastępowane wersjami w pełnej rozdzielczości w momencie wykupienia licencji — bez potrzeby modyfikowania projektu.


Znalezienie idealnego obrazu jest wyjątkowo proste.

Mechanizm Adobe Sensei umożliwia wyszukiwanie wizualne: wystarczy upuścić obraz na pasek wyszukiwania, aby znaleźć podobne. Filtry estetyczne ułatwiają ograniczenie wyszukiwania według miejsca na tekst, liczby klatek, czasu trwania czy głębi pola. Funkcja znajdowania podobnych elementów pozwala jeszcze bardziej zawęzić wyniki.

Przekonaj się, co oferuje usługa Stock.

Materiały najwyższej jakości

Wykorzystaj zasoby najzdolniejszych twórców w ramach specjalnej kolekcji VSCO — czołowej społeczności fotografii mobilnej.

Funkcjonalne wyszukiwanie

Opcja znajdowania podobnych obrazów poprawia precyzję wyszukiwania według treści, koloru czy kompozycji.

Więcej miejsca na tekst

Filtr przestrzeni kopiowania umożliwia szybkie znalezienie obrazów z pustą przestrzenią w celu dodania tekstu lub przygotowania makiety. Wystarczy kliknąć.

Grafika ruchoma do mediów społecznościowych

Opracowane przez artystów szablony animacji ułatwiają dopracowywanie wideo w aplikacji Adobe Premiere Rush CC.

Wymagana Przeglądarka internetowa.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii