Polecane produkty
NEC SpectraView 272
5 178,61 zł z VAT
4 879,57 zł netto
4 210,25 zł netto
Producent
Social
X-Rite ColorMunki Smile
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
X-Rite
Kod producenta: CMUNSML
Gwarancja: 2 lata
Dostępność:
na magazynie, realizacja 24h
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
388,80 zł z VAT
348,78 zł netto
316,10 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

X-Rite ColorMunki Smile: Kalibruj, dziel się, uśmiechaj

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego zdjęcia, które zrobiłeś na plaży, studniówce albo podczas meczu nie wyglądają tak samo na monitorze, jak je zapamiętałeś? Czy zdarzyło się, że kupując coś online byłaś rozczarowana, że w rzeczywistości produkt ma zupełnie inny kolor? Cóż, monitory nie są idealne. Wyświetlacze interpretują kolory na różne sposoby, a barwa może się zmieniać z upływem czasu i to nawet dość znacznie. Warunki oświetleniowe mają wpływ na reprodukcję kolorów na ekranie. Czy można coś na to poradzić? Uśmiechnij się – oczywiście, że można!

ColorMunki Smile zapewnia łatwą kalibrację monitorów oraz ekranów laptopów. Kalibracja to po prostu bardziej fachowy termin oznaczający dostosowanie ustawień ekranu, aby wyświetlał kolory poprawnie. Brzmi skomplikowanie? Uśmiechnij się – wbrew pozorom, to jest bardzo łatwe.

Po prostu podłącz urządzenie do portu USB i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Dzięki zaledwie kilku kliknięciom ColorMunki Smile wykona całą pracę. Kiedy proces kalibracji zostanie zakończony opcja „przed” i „po” pozwoli na porównanie kolorów wyświetlanych na ekranie przed i po procesie kalibracji, a nowe ustawienia automatycznie zaczną działać. Bez względu na to, czy przeglądasz, edytujesz lub udostępniasz swoje zdjęcia, przeglądasz strony internetowe czy jesteś fanem gier komputerowych, możesz mieć pewność, że kolory wyświetlane na ekranie będą poprawne. To nie może być łatwiejsze.

ColorMunki Smile - dla każdego!

ColorMunki Smile to proste rozwiązanie do kalibracji kolorów, zapewniające wierne odwzorowanie barw na monitorze. Zestaw ColorMunki Smile zawiera urządzenie do pomiaru oraz bardzo intuicyjne w obsłudze oprogramowanie. Posiadasz do swojej dyspozycji również łatwy w naśladowaniu instruktaż wideo, ale w większości przypadków nie będzie on potrzebny. Czy nie jest to najlepszy moment, aby skończyć z domysłami, czy obraz na ekranie ma właściwe barwy? Miej pewność z ColorMunki Smile!

 • Profilowanie monitorów LCD oraz LED – laptop lub monitor
 • Łatwy w obsłudze, intuicyjny interfejs – brak konieczności posiadania wiedzy na temat zarządzania barwą
 • Kalibracja jednego lub kilku monitorów – poprawne barwy na każdym wyświetlaczu z którym pracujesz
 • Wykorzystanie tej samej technologii zastosowanej w profesjonalnych rozwiązaniach do kalibracji firmy X-Rite
 • Podgląd obrazu „przed” i „po” pokazuje natychmiastowe rezultaty kalibracji
 • System powiadomień poinformuje Cię o konieczności ponownej kalibracji monitora
 • Łatwe do naśladowania filmy instruktażowe on-line – brak konieczności posiadania instrukcji

Obsługa aplikacji mobilnej ColorTRUE

ColorMunki Smile jest obsługiwany przez bezpłatną aplikację mobilną X-Rite ColorTRUE, która pozwala na profilowanie smartfonów i tabletów iOS. Już w ciągu kilku minut uzyskasz idealnie dopasowane kolory pomiędzy komputerem i urządzeniami przenośnymi. Proces kalibracji jest niezwykle prosty. Za pomocą kompatybilnego urządzenia X-Rite*, aplikacja ColorTRUE dokonuje pomiaru kolorów wyświetlanych na urządzeniu przenośnym z systemem operacyjnym Apple® iOS lub Android® tworząc indywidualny profil.

Dowiedz się więcej!


5 powodów aby kalibrować używając ColorMunki Smile

 • Twoje oczy nie są idealne – nawet jeśli posiadasz wzorcowe widzenie barw, inne czynniki, takie jak wiek, płeć czy zdrowie potrafią mieć wpływ na to, jak postrzegasz kolory. Aby zapewnić poprawne barwy, potrzebne jest urządzenie pomiarowe.
 • Monitory różnią się w wyświetlaniu barwy, a ich parametry zmieniają się z upływem czasu – regularna kalibracja dostraja wyświetlacz do znanych standardów odwzorowania kolorów i zapewnia stałe wyniki uwzględniając starzenie się monitora.
 • Kolory w obrazach nie są rzeczywiste – nawet niewielki odcień czerwonego albo niebieskiego potrafi zniekształcić kolory. Kalibracja wyświetlacza daje pewność, że przeglądając, edytując czy współdzieląc zdjęcia z przyjaciółmi zawierają one właściwe barwy.
 • Utrata szczegółów w najjaśniejszych partiach obrazu – kalibrując monitor masz szansę przywrócić te informacje, osiągając bardziej precyzyjne wyświetlanie zdjęcia.
 • Odcienie szarego oraz białego mogą ulec zmianie – co może powodować niepożądane zmiany kolorów. Kalibracja monitora skutkuje neutralnym odcieniem szarego oraz białego i eliminuje zmienność barwy.


Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Zestaw i1 Filmmaker Kit
1 439,00 zł z VAT
1 169,92 zł netto
EIZO EX3 - kalibrator do monitorów EIZO
443,99 zł z VAT
360,97 zł netto
X-Rite i1Display Pro
898,99 zł z VAT
730,89 zł
706,50 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store