Producent

Adobe Audition CC for Teams (2021) ENG Win/Mac

Placeholder
 • Producent:
 • Adobe
 • Kod producenta: 65297745BA01A12
 • Platforma: Windows, macOS, urządzenia mobilne
 • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: angielski (ENG)
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Czas trwania subskrypcji:

Cena: 1 896,33 zł z VAT 1 541,73 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Adobe Audition CC

Uwzględnione aplikacje

Audition

Bridge

Edycja, miksowanie, nagrywanie i naprawianie dźwięku

Program Audition stanowi kompleksowe środowisko tworzenia, miksowania, obróbki oraz naprawiania materiałów dźwiękowych. Oferuje między innymi wyświetlacze wielu ścieżek, funkcji falowej i widma. Ta zaawansowana stacja audio została opracowana z myślą o usprawnieniu obiegów pracy produkcji wideo oraz udźwiękowienia. Pozwala dostarczać doskonale dopracowane nagrania o krystalicznie czystym brzmieniu.

Co to jest Audition?

Oto najlepsze w branży rozwiązanie do oczyszczania dźwięku, przywracania nagrań i dokładnego masteringu na potrzeby wideo, audycji i projektów udźwiękowienia.

Nagrywanie, montaż i integracja teledysków

Ten samouczek krok po kroku pozwala zapoznać się z zaawansowanym zestawem narzędzi — Adobe Audition — i jego funkcjonalną integracją z programem Adobe Premiere Pro.

Poprawianie brzmienia dźwięku

Panel Essential Sound (Podstawowa obróbka dźwięku) pozwala uzyskać profesjonalną jakość udźwiękowienia — nawet bez zaawansowanej wiedzy.

Utwórz audycję internetową

Poznaj podstawową procedurę nagrywania, miksowania i eksportowania zawartości audio do audycji internetowej — lub dowolnego innego projektu radiowego.

Miksowanie w celu dopasowania

Narzędzie do remiksowania w programie Audition pozwala w prosty, automatyczny sposób zmienić aranżację utworu, aby dopasować jego czas trwania.

Naprawianie i odzyskiwanie

Zapoznaj się ze sprawdzonymi procedurami poprawiania dźwięku, w tym informacjami o wyświetlaczu częstotliwości widma, panelu Diagnostyka oraz efektach.

Co nowego w Adobe Audition

Szybsze skanowanie wtyczek audio innych firm

Adobe Audition skanuje teraz wtyczki VST 3 i AU (Audio Unit) wielokrotnie szybciej.

Link Media

Możliwość ponownego łączenia plików i powiązanych klipów sesji za pomocą panelu Pliki.

Domyślne przełączanie urządzeń audio (macOS)

Wybierz opcję System Default podczas wybierania urządzeń wejściowych i wyjściowych audio, aby korzystać z urządzenia, które jest aktualnie używane przez system operacyjny.

Adobe Audition CC

Z uwagi na fakt, że wymagania systemowe zmieniają się przy każdej aktualizacji oprogramowania, przejdź na stronę wymagania systemowe programu w serwisie Adobe, aby uzyskać najnowsze informacje na temat obsługiwanych systemów operacyjnych i przeglądarek.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii