Producent

Placeholder

Placeholder

Wyprzedaż Bestseller

Adobe Photoshop Lightroom 6.13 ENG Win/Mac

Placeholder
 • Producent:
 • Adobe
 • Kod producenta: 65237576
 • Platforma: Windows, Mac
 • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
 • Forma: wersja pudełkowa
 • Język: angielski (ENG)

Dostępność: na magazynie, realizacja 24h realizacja w dni robocze

Cena: 536,86 zł z VAT 436,47 zł netto

Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Adobe Photoshop Lightroom 6.13

Uwaga! Koniec wsparcia pudełkowego Lightrooma!

Z końcem października 2017 firma Adobe ogłosiła wycofanie się z wersji pudełkowych i licencji wieczystych oprogramowania Lightroom. Najnowsza wersja Lightrooma, będąca kontynuacją 6-tki to "Lightroom Classic (7.0)", dostępny od teraz wyłącznie w abonamentach Creative Cloud. Równolegle Adobe przedstawiło zupełnie nowego Lightrooma CC będącego aplikacją działającą całkowicie w chmurze.

Lightroom 6 będzie nadal sprzedawany w licencjach wieczystych, jednak wsparcie dla tej wersji oprogramowania zakończy się z dniem 31 grudnia 2017. Oznacza to, że od początku 2018 roku, klienci którzy nabędą nowy aparat lub obiektywy, będą zmuszeni do przejścia na abonament Lightrooma Classic (7.0) lub Lightrooma CC. Z początkiem 2018 roku nie pojawi się już żadna nowa wersja Lightrooma 6.

Uaktualnienie do najnowszej wersji 6.x

Oprogramowanie Adobe Lightroom 6 posiada opcję bezpłatnej aktualizacji do najnowszej wersji 6.x. Kupując ten produkt (wersja 6.0) otrzymujesz gwarancję dostępu do aktualnego wydania oprogramowania Lightroom 6.x.

Uaktualnienia można dokonać bezpośrednio z programu Adobe Lightroom lub pobrać ze strony producenta, klikając w ten link (sekcja "Download Adobe Photoshop Lightroom / Lightroom 6 / Updates")

Aktualna wersja Adobe Lightroom 6 to: 6.13

Zakup Lightrooma 6 NIE uprawnia do bezpłatnej aktualizacji do Lightrooma Classic (7.0). Użytkownicy, którzy chcą posiadać wersję Classic (7.0), w chwili aktualizacji są zobowiązani do przejścia w tryb rozliczeń abonamentowych i zakup produktu lub pakietu "dla fotografów" w oficjalnej dystrybucji Adobe.

Udoskonalanie zdjęć z dowolnego miejsca

Dzięki programowi Lightroom zawsze masz dostęp do zdjęć. Pozwala on porządkować, edytować i udostępniać zdjęcia z dowolnego miejsca — na komputerze, w przeglądarce, na tablecie iPad, na telefonie iPhone, a także na urządzeniach z systemem Android. Wszystkie elementy związane z fotografią. Komplet w jednym miejscu.

Najlepsze ujęcia — jeszcze doskonalsze

Zrobione zdjęcie nie zawsze odpowiada wspomnieniom z danego miejsca. Program Lightroom udostępnia wszystkie narzędzia potrzebne do wydobycia najlepszych elementów fotografii. Umożliwia podkreślanie kolorów, ożywianie przytłumionych ujęć, usuwanie obiektów rozpraszających uwagę oraz prostowanie przekrzywionych zdjęć. Najnowsza wersja oferuje dodatkowo nowe sposoby prezentowania zdjęć i tworzenia wspaniałych panoram, edytowania zdjęć Raw w formacie Adobe DNG, na urządzeniach przenośnych oraz wiele innych funkcji.

Wybrane nowości Adobe Photoshop Lightroom 6.13

Placeholder

Sterowanie zmętnieniem określonych obszarów

Program umożliwia modyfikowanie zmętnienia atmosferycznego w określonych miejscach zdjęć. Funkcja usuwanie zmętnienia jest teraz dostępna jako dopasowanie lokalne w narzędziach Filtr stopniowy, Filtr kołowy i Pędzel dopasowania.

Placeholder

Suwaki w filtrach do sterowania poziomami czerni i bieli

Oprogramowanie zapewnia precyzyjną kontrolę nad jasnymi i ciemnymi obszarami zdjęć w przypadku dopasowań lokalnych na komputerze. Suwaki czerni i bieli są teraz dostępne dla filtra stopniowanego i radialnego, a także w pędzlu dopasowań.

Placeholder

Dopasowywanie panoramy

Wypaczanie obramowania rozciąga krawędzie scalonej panoramy w celu uzyskania kompletnego obrazu z zachowaniem ważnych szczegółów.


Placeholder

Łatwa praca z obrazami HDR

Sceny o wysokim kontraście można łączyć w celu uzyskania naturalnego wyglądu lub fantazyjnych obrazów. Funkcja scalania HDR umożliwia scalenie szeregu ujęć z różnymi ustawieniami ekspozycji w pojedynczy obraz HDR.

Placeholder

Pędzelek filtrów gradacyjnych

W Lightroom 6 wprowadzono możliwość korekcji filtrów gradacyjny (połówkowych, radialnych) za pomocą pędzelka regulacji (dodatkowy adjustment brush). Teraz gdy trzeba na przykłąd przyciemnić prześwietlone niebo, a w kadrze są drzewa lub budynki, które mają zostać nienaruszone - można w łatwy sposób skorygować maskę używając pędzelka ustawień. W taki sam sposób można rozszerzyć działanie filtrów

Placeholder

Udoskonalone galerie internetowe

Do prezentowania prac służą eleganckie, atrakcyjne, interaktywne galerie internetowe. Nowe szablony galerii są zgodne ze standardem HTML5, który gwarantuje obsługę szerokiej gamy przeglądarek na komputerach i urządzeniach przenośnych.

Nowości mobilne i online

Placeholder

Zdjęcia HDR na urządzeniach przenośnych

Mechanizm rzeczywistego rejestrowania obrazu HDR optymalizuje ekspozycję przy użyciu aparatu aplikacji Lightroom na urządzeniu przenośnym, aby odtworzyć scenę dokładnie taką, jaką widzi ludzkie oko.

Placeholder

Obsługa plików Raw na urządzeniach przenośnych

Program Lightroom na urządzenia przenośne umożliwia przechwytywanie, edycję i udostępnianie zdjęć Raw w formacie Adobe DNG na urządzeniach z systemami iOS i Android. Zdjęcia można synchronizować i edytować w programie Lightroom na komputerze.

Placeholder

Wspaniałe zdjęcia w przeglądarkach

Internetowa usługa programu Lightroom udostępnia opcje edycji z poziomu przeglądarki. Automatyczne dodawanie znaczników ułatwia wyszukiwanie i udostępnianie obrazów.

Poznaj Adobe Photoshop Lightroom

Placeholder

Oszałamiające panoramy

Program obsługuje przechwytywanie panoramicznego pola widzenia z zachwycającym poziomem szczegółów. Technologia Photomerge ułatwia łączenie wielu obrazów, w tym plików Raw, w celu utworzenia spójnych panoram.

Placeholder

Rozpoznawanie twarzy

Zdjęcia członków rodziny czy znajomych można wyszukać w kilka chwil — również bez pomocy znaczników metadanych. Wystarczy zaznaczyć twarz na fotografii, a program Lightroom odszuka daną osobę na wszystkich innych obrazach. Zdjęcia można klasyfikować i grupować na podstawie twarzy.


Placeholder

Zaawansowany pędzel korygujący

Teraz można uzyskać wspaniałe ujęcie niezależnie od kurzu, plam i innych wad obrazu. Zaawansowany pędzel korygujący dostępny w programie Lightroom pozwala nie tylko zmieniać rozmiar pędzla, ale także przesuwać go po określonej ścieżce. Niechciane elementy scen — nawet te o nierównych kształtach, na przykład tkaniny — po prostu znikają.

Placeholder

Pion

Pojedyncze kliknięcie prostuje pochylony obraz. Nowe narzędzie Pion analizuje obrazy i wykrywa zniekształcone linie poziome oraz pionowe. Prostowanie działa nawet wtedy, gdy nie widać horyzontu.


Placeholder

Przywracanie obszarów oświetlonych i cieni

Program pozwala uwidocznić wszystkie szczegóły przechwycone przez aparat, nawet w najgłębszym cieniu i najmocniej oświetlonym miejscu. Zapewnia to niespotykaną swobodę pracy ze zdjęciami zrobionymi w trudnych warunkach oświetleniowych.

Placeholder

Zaawansowana konwersja czarno-biała

Oprogramowanie umożliwia zaawansowane sterowanie odcieniami — najistotniejszym aspektem obrazów czarno-białych. Podczas konwersji na skalę szarości można szczegółowo określić sposób miksowania ośmiu kanałów kolorów.


Placeholder

Ścisła integracja z programem Photoshop

Po zaznaczeniu zdjęcia lub zdjęć można automatycznie otworzyć je w programie Photoshop w celu wykonania szczegółowej edycji na poziomie pikseli. Wyniki przekształceń są od razu widoczne w programie Lightroom. Programy Lightroom i Photoshop CC są dostępne razem — wraz z innymi aplikacjami do projektowania — w usłudze Adobe Creative Cloud.

Placeholder

Predefiniowane ustawienia obróbki

Obrazom można błyskawicznie nadać ulubiony wygląd. Ustawienia obróbki można przechowywać jako predefiniowane, aby w dowolnej chwili — jednym kliknięciem — zastosować je do innych fotografii. Program zawiera szereg ustawień predefiniowanych, a także udostępnia tysiące ustawień opracowanych przez fotografów i specjalistów używających programu Lightroom.


Placeholder

Duża wydajność

Importowanie i dopracowywanie fotografii przebiega wyjątkowo szybko. Program Lightroom dzięki zgodnym procesorom graficznym zapewnia błyskawiczne przetwarzanie, szczególnie podczas poprawiania obrazów w module ciemni.

Placeholder

Pełne wsparcie dla Windows 10

Oprogramowanie Adobe Lightroom jest w pełni kompatybilne z najnowszym systemem Microsoft Windows 10 (64bit)

Windows
Wersje systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 64bit SP1, Windows 8 lub 8.1 64bit, Windows 10 64bit
Procesor 64 bitowy procesor Intel lub AMD
Karta graficzna Obsługa OpenGL 3.3 i DirectX 10
Pamięć RAM 2 GB (4 GB zalecane)
Miejsce na dysku 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu Minimum 1024x768
Napęd DVD-ROM (dla pudełkowej wersji programu Adobe Photoshop Lightroom)
Internet Połączenie z Internetem wymagane do aktywacji, rejestracji, kontroli subskrybcji produktu oraz w celu dostępu do usług internetowych.
Mac OS
Wersje systemu operacyjnego Mac OS X 10.8, 10.9, 10.10 lub nowsze
Procesor Wielordzeniowy procesor Intel z obsługą 64-bitowych instrukcji
Karta graficzna Obsługa OpenGL 3.3
Pamięć RAM 2 GB (4 GB zalecane)
Miejsce na dysku 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu Minimum 1024x768
Napęd DVD-ROM (dla pudełkowej wersji programu Adobe Photoshop Lightroom)
Internet Połączenie z Internetem wymagane do aktywacji, rejestracji, kontroli subskrybcji produktu oraz w celu dostępu do usług internetowych.

Lightroom 6.x pracuje wyłącznie na systemach i procesorach 64 bitowych. Oprogramowanie nie obsługuje procesorów i systemów 32 bitowych

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Placeholder

Leasing Plus

 • Elastycznego określenie struktury spłaty rat
 • Koszty leasingu dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego
 • Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej
 • Nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej
 • Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa
Placeholder

Santander

 • Wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • Raty nawet do 50 000 zł
 • Atrakcyjne linie kredytowe, w tym raty 0% na wybrane produkty
 • Możliwa wcześniejsza spłata kredytu bez jakichkolwiek dodatkowych opłat
 • Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni przy zakupie w sklepie internetowym
 • Bez konieczności wpłaty własnej
 • Proste zasady udzielania kredytu
 • Do zawarcia umowy zwykle potrzebny jedynie dowód osobisty
 • eRaty
Placeholder

Credit Agricole

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii