Polecane produkty
X-Rite i1Display Pro
869,00 zł z VAT
730,89 zł netto
706,50 zł netto
Producent
Social
Pegasus2 R8 (32TB) 8x 4TB SATA HDD Thunderbolt2
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Promise Technology
Kod producenta: F40PR8P11100000
Dostępność:
5-7 dni
realizacja w dni robocze
Cena:
16 762,64 zł z VAT
13 628,16 zł netto
Koszt przesyłki od: 0,00 zł

Bezpieczeństwo i szybkość w końcu nie jest wartością ekskluzywną!

Pierwsza na świecie tak szybka pamięć masowa oparta o technologię Thunderbolt 2 oferuje kreatywnym entuzjastom i profesjonalistom przenośne miejsce do przechowywania wysokiej jakości materiałów wideo, zdjęć czy grafiki. Jest idealna do wykorzystania w plenerowych sesjach zdjęciowych, w zdalnych studiach czy małych grupach roboczych.

Promise Pegasus2 R8 (24TB)

  • Pamięć masowa z 8 gniazdami RAID 5/6. Zestaw zawiera 8 dysków po 4 TB.
  • Model 32TB oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości, bezpieczeństwa i pojemności
  • Bardzo dobra wydajność, która zadowoli profesjonalistów tworzących wysoko rozdzielczościowe materiały wideo
  • Najwyższe możliwe transfery w technologii Thunderbolt 2
  • Twórcy wideo, fotografowie, graficy komputerowi czy inżynierowie mogą jednocześnie wyświetlać i transferować materiały 4K bez utraty cennej prędkości przesyłu
  • Twórz, edytuj i oglądaj materiały 4K z jednoczesną ich archiwizacją
  • Dwa porty Thunderbolt 2 do łączenia urządzeń Pegasus2 w jeden łańcuch tworzący sieć o dużej pojemności
  • Wyjmowane wsady mieszczące dyski twarde w celu łatwego dostępu do nich, wymiany lub serwisowania

Kiedy prędkość ma znaczenie

Seria Pegasus2 wykorzystuje rewolucyjną technologię łączności stworzoną przez firmę Intel - Thunderbolt 2, oferującą oszałamiające transfery na poziomie 20 Gb/s. To jest więcej niż wystarczająco aby bez wysiłku obsługiwać i przesyłać dowolne materiały w 3D lub 4K UHD.

Partner idealny dla komputera Mac Pro

Kiedy połączysz ze sobą innowacje komputera Mac Pro z technologią Thunderbolt 2, wydajnością i pojemnością najszybszej pamięci masowej Pegasus2 - masz nieograniczone możliwości tworzenia. Rozszerz swój magazyn danych komputera Mac Pro łącząc ze sobą wiele systemów Pegasus2 by otrzymać niewiarygodną ilość miejsca na swoje dane.


Kompatybilność z systemami Windows

Systemy Pegasus2 współpracują także ze środowiskiem Windows, także z najnowszym systemem Windows 10. Dla przykładu, możesz zbudować niesamowity system oparty o urządzenia Promise kompatybilne z Windowsem, wykorzystujące możliwości Thunderbolt 2 i stacji roboczych HP Z by otrzymać niewiarygodnie szybki przesył danych, pozwalający nadążyć za Twoim każdym kreatywnym pomysłem.


Rozdzielczość 4K
edytuj, przechowuj lub streaminguj

Doświadcz płynnej pracy nad materiałami 4K nawet wtedy gdy w tle przesyłasz lub archiwizujesz je. Dzięki najszybszej na świecie prędkości połączenia (20 Gb/s - dwa razy więcej niż poprzednia generacja), Thunderbolt 2 perfekcyjnie wspiera wysoko transferowe, najbardziej wymagające materiały 4K. Technologia Thunderbolt2 jest najszybszym złączem wejścia/wyjścia dostępnym dla PC, które zemocjonowało branżę edycji wideo dając możliwość pracy z plikami w wysokiej rozdzielczości włącznie z HD, 3D, 2K i 4K. Pracujący dwukierunkowo z prędkością 20Gb/s, Thunderbolt 2 pozwala profesjonalistom tworzącym wideo na jedoczesne przesyłanie i wyświetlania plików 3D i 4K, co często wymaga przepustowości do 15Gb/s.


Wybierz konfigurację dla siebie

Pegasus 2 dostępny jest w konfiguracjach na 4, 6 i 8 dysków twardych, każdy z dwoma portami Thunderbolt, co pozwala na podłączenie szeregowe do sześciu urządzeń, czy to obudów Pegasus, czy Apple Thunderbolt Displays czy urządzeń z Mini DisplaysPort.


Uwolnij swoją kreatywność!

Kiedy pracujesz poza studiem wcale nie musisz rezygnować z możliwości systemów dyskowych RAID. Możesz zabrać ze sobą system Pegasus2 dosłownie wszędzie. To idealne rozwiązanie dla twórców filmowych, fotografów, projektantów grafiki i innych cyfrowych artystów.

Dokumentacja

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją dotyczącą sprzętu:

Pegasus2 Quick Start Guide
Pegasus2 Instalacja na systemie Windows
Lista kompatybilności Pegasus2
Ulotka serii Pegasus2

O firmie

Promise Technology Inc. jest globalnym liderem w rozwiązaniach najwyższej wydajności pamięci masowych. Urządzenia firmy Promise są stosowane na całym świecie w przemyśle, centrach serwisowych, monitoringu, rozwiązaniach chmurowych oraz przez profesjonalistów pracujących z mediami kreatywnymi, fotografią czy filmem.Galeria
Produkty z tej samej kategorii
LaCie 8big Rack / 24TB / Thunderbolt 2 / 7200 rpm
10 943,77 zł z VAT
8 897,37 zł netto
LaCie 2big Quadra / 8TB / USB 3.0, FW800 / 7200 rpm
2 125,44 zł z VAT
1 728,00 zł netto
Pegasus2 R6 (24TB) 6x 4TB SATA HDD Thunderbolt2
13 303,68 zł z VAT
10 816,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store