Polecane produkty
NEC MultiSync EA305WMi-BK-ColorTuned z SVII - skalibrowany
5 321,47 zł z VAT
5 278,21 zł netto
4 326,40 zł netto
Producent
Social
WYPRZEDAŻ
Pinnacle Studio 20.5 Plus PL Win
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Corel
Kod producenta: PNST20PLMLEU
Dostępność:
na magazynie, realizacja 24h
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
239,47 zł z VAT
258,63 zł netto
194,69 zł netto
Koszt przesyłki od: 0,00 zł

Kupując ten produkt Pinnacle Studio otrzymujesz dostęp do darmowej aktualizacji do wersji 20.5.0

Każdy klient, który zakupił oprogramowanie Pinnacle Studio 20, otrzymuje opcję darmowej aktualizacji do wersji 20.5.0. Po zainstalowaniu programu należy ściągnac patch 20.5.0 z oficjalnej strony Pinnacle Studio Updates. Patch wprowadza wiele ulepszeń w kwestii stabilności i nowej funkcjonalności np: dzielenie ekranu, zintegrowane kursy i wiele innych!

Ściągnij: patch aktualizujący do wersji 20.5.0

Filmy doskonałe pod każdym względem!

Korzystając z narzędzi do profesjonalnej edycji materiałów wideo i audio w programie Pinnacle Studio™ 20 Plus możesz tworzyć najlepsze materiały filmowe. Szybka i precyzyjna edycja filmów na wielościeżkowej osi czasu w standardzie HD i 3D. Większe emocje podczas oglądania filmów na dużym ekranie, dzięki wykorzystaniu ponad 1800 efektów 2D/3D, nowych animacji poklatkowych i nagrań z 4 kamer oraz opcji edycji materiałów z wielu kamer. Nowa opcja śledzenia ruchu pozwala dodać w filmie wideo tekst lub grafikę poruszające się wraz z wybraną osobą lub obiektem. Z kolei ulepszona opcja przechwytywania obrazu na żywo ułatwia rejestrowanie wszystkiego, co jest widoczne na ekranie, aby następnie wykorzystać to w filmach wideo. Masz materiał wideo, którym chcesz się pochwalić? Prześlij go bezpośrednio do ulubionych serwisów społecznościowych, wyeksportuj do popularnych urządzeń lub nagraj na dysku DVD, korzystając z ponad 50 nowych szablonów menu.

Najważniejsze cechy Pinnacle Studio 20 Plus:

Nowość! Śledzenie ruchu

Opcja śledzenia ruchu jest odpowiednim narzędziem, gdy chcesz wyróżnić wybrane osoby lub obiekty w nagraniu wideo. Możesz dodać tekst lub grafikę, które będą podążać za uczestnikami wydarzenia sportowego, lub skupić uwagę na poszczególnych gościach wydarzenia. Zaznacz obiekt, naciśnij przycisk odtwarzania, aby śledzić jego ruch, a następnie bez trudu dodaj wybraną nakładkę.

Nowość! Animacja poklatkowa

Twórz „kinowe” animacje i poklatkowe filmy wideo w jakości Full HD, korzystając z opcji opracowywania animacji poklatkowych. Podłącz aparat i wykorzystaj funkcje przetwarzania oraz właściwości obiektywu lustrzanki cyfrowej bezpośrednio w programie Pinnacle Studio 20, aby uchwycić każdą klatkę animowanej opowieści. Program umożliwia regulację ustawień aparatu, wyświetlanie nałożonych klatek, ustawianie odstępu oraz przechwytywanie klatek w sposób automatyczny lub ręczny. Udoskonalone elementy sterowania nałożonymi klatkami i odstępami, a także promieniste i złożone z krzywych prowadnice pozwalają uzyskać większą kontrolę i lepsze rezultaty.

Nowość! Zoptymalizowany pod kątem obsługi najnowszych technologii i formatów

Niezmiennie oferujący najnowsze formaty program Pinnacle Studio 20 Plus zapewnia obsługę opcji importu nagrań w standardzie kompresji HEVC (H.265) do procesorów Intel szóstej generacji i niektórych kart NVIDIA. Wydajność architektury 64-bitowej, jaką zapewnia program Pinnacle Studio, oznacza dostęp do funkcji edycji na profesjonalnym poziomie. Możliwość edycji nagrań wideo z iPhone'a® 6 i innych aparatów nowej generacji z obsługą formatu VFR.

Ulepszenie! Edytowanie nagrań z wielu kamer

Wykorzystując nagrania z 4 kamer, można tworzyć bardziej dynamiczne materiały wideo. Edytor nagrań z wielu kamer pozwala przeglądać ujęcia, zmieniać kąty, wycinać i usuwać fragmenty, a także dodawać efekty przejścia, płynnie łącząc klipy. Funkcja synchronizacji audio pozwala na automatyczne dopasowanie segmentów, ale można też skorzystać ze znaczników, daty/godziny lub ręcznej synchronizacji. Aby film wywarł większe wrażenie, warto połączyć nagrania z kilku kamer z efektem obrazu w obrazie.

Ulepszenie! Elementy sterowania dźwiękiem

Obróbka dźwięku jest bardziej precyzyjna dzięki nowej, łatwej w obsłudze opcji klatkowania audio. Możliwość zachowania równowagi pomiędzy dialogami i narracją a dźwiękami w tle pozwala na uzyskanie profesjonalnej ścieżki dźwiękowej. W programie Pinnacle Studio 20 Plus dźwięk jest wyraźny i czysty, ponieważ funkcja wyciszania dźwięku tła wykrywa dźwięk lub narrację i automatycznie obniża natężenie odgłosów w tle. Dodatkową kontrolę zapewnia możliwość dostosowywania poziomu i czułości wyciszania.

Ulepszenie! Zaawansowane środowisko edycyjne

Łatwa w obsłudze opcja ustawiania przezroczystości ścieżki pozwala regulować poziom przezroczystości ścieżek, aby obie były jednocześnie widoczne po nałożeniu. W programie Pinnacle Studio 20 Plus możliwa jest precyzyjna edycja 24 ścieżek i tworzenie zaawansowanych efektów obrazu w obrazie oraz efektów wielowarstwowych w trybie HD lub 3D. Bardziej płynny tok pracy daje możliwość stosowania efektu przesunięcia i powiększenia, wykonując mniej kroków, dzięki ustawieniom wstępnym. Można także edytować rozmiar i lokalizację wstawek typu obraz w obrazie bezpośrednio w oknie podglądu. Jednoczesne wyświetlanie klipów źródłowych i podglądu edycji na osi czasu zapewnia intuicyjny tok prac. Elementy projektów można porządkować, umieszczając je w zasobnikach projektowych.

Większy dynamizm dzięki ponad 1800 efektom i ścieżkom muzycznym

Ponad 1800 efektów 2D/3D, animowanych tytułów i przejść umożliwia uatrakcyjnienie filmów wideo. Sterowanie z wykorzystaniem klatek kluczowych pozwala precyzyjnie dostosować tempo ruchu efektów, tytułów i przejść. Załączone szablony montażu zawierają zdefiniowane motywy: ślubne, sportowe, wakacyjne, science fiction, komiksowe i inne. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać pożądany efekt. Najczęściej używane efekty, filtry i przejścia można zapisać w sekcji ulubionych, a potem szybko je wyszukiwać w celu ponownego wykorzystania. Biblioteka ScoreFitter zawiera dźwięki i utwory do bezpłatnego wykorzystania, które automatycznie dopasowują się do długości filmu.

Ulepszenie! Aplikacja Live Screen Capture

Nagrywaj dźwięk bezpośrednio z ekranu, rejestrując zarówno dźwięki systemowe, jak i inne. Możesz nawet rejestrować zawartość dwóch ekranów, okno lub zaznaczony obszar ekranu. Następnie przenieś zapisane pliki na oś czasu, aby wykorzystać je w projektach, umieszczając nagrania w filmach, prezentacjach oraz materiałach szkoleniowych. Funkcja Live Screen Capture jest dostępna w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, holenderskim i japońskim.

Ulepszenie! Intuicyjne tworzenie dysków DVD w programie Pinnacle MyDVD

Odpowiedni nastrój filmów uzyskasz dzięki tematycznym menu, podmenu i rozdziałom na nagrywanych płytach DVD. Program Pinnacle Studio 20 Plus zawiera ponad 50 stylowych szablonów w narzędziu Pinnacle MyDVD, które pozwala szybko tworzyć spersonalizowane płyty DVD wysokiej jakości i udostępniać je rodzinie oraz znajomym. Nigdy wcześniej nie można było tak łatwo nagrywać płyt DVD i AVCHD, uzyskując profesjonalne rezultaty.

Łatwe udostępnianie

Gdy nagrania wideo HD lub 3D są już gotowe, program Pinnacle Studio 20 Plus ułatwia publikowanie ich w serwisie Facebook, YouTube lub Vimeo. Bez trudu nagrasz płyty DVD i AVCHD, a także Blu-ray™ (kupowane oddzielnie) z dźwiękiem przestrzennym w standardzie Dolby® Digital 5.1. Filmy możesz eksportować do popularnych formatów, np. Adobe® Flash® FLV, MPEG-4 i DivX®, a także popularnych urządzeń, jak Microsoft® Xbox®, Sony® PlayStation, Nintendo® Wii™, Apple® TV i Apple® iPad®.Porównanie wersji Pinnacle Studio 20

Informacje o oprogramowaniu Pinnacle

Produkty z rodziny Pinnacle zostały zaprojektowane w celu umożliwienia użytkownikom kreatywnej edycji materiałów wideo i uzyskiwania wyjątkowych rezultatów. W skład oferty produktów firmy Corel wchodzą wielokrotnie nagradzane wersje programów Pinnacle, takie jak: Pinnacle Studio™, Pinnacle Studio™ na tablety iPad oraz urządzenia Dazzle® do przechwytywania obrazu wideo. Firma Corel to jeden z wiodących producentów oprogramowania na świecie, dostarczający znane na rynku marki oprogramowania, takie jak Roxio®, Pinnacle™ i WinZip®.

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
NEC SpectraView 272
6 013,26 zł z VAT
4 888,83 zł
4 218,24 zł netto
Pinnacle Studio 21 Plus PL Win
318,11 zł z VAT
258,63 zł netto
CorelDRAW Graphics Suite X6 Special Edition PL Win
621,15 zł z VAT
505,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store